Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

vampyyrit.

Kirjoittanut: nocturnal_chimaira (Nimetön)
  • Lähetetty: 05.06.2007 21:17

Lainaus: darkAngel

älä pelkää. emmä sua pure... ainakaan kovaa


ei hätää enhän mä sua vois pelätä
Kirjoittanut: nocturnal_chimaira (Nimetön)
  • Lähetetty: 05.06.2007 21:23
offtopiccia offtopiccia
lähetin sulle darkAngel sitte sähköpostia
Kirjoittanut: LadyDracula (Jäsen)
  • #163
  • Arvo: Edistynyt
  • Lähetetty: 06.06.2007 13:10
huu, tänne on tullut paljon uutta keskustelua en ole enää yhtään mukana :'<
tosin yhdyn siihen että PUREMINEN ON KIVAA ! ;>
meidän pitäisi joskus pitää ihan kunnon puremisjuhlat :>
minä menin puremaan vähän kaikkia viime lauantaina kavereita ja aivan tuntemattomia..
Kirjoittanut: darkAngel (Aktiivi)
  • #164
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 06.06.2007 13:23

Lainaus: LadyDracula

meidän pitäisi joskus pitää ihan kunnon puremisjuhlat

joo mä haluun mukaan!
Kirjoittanut: poison (Organisaattori)
  • #165
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 06.06.2007 16:06

Lainaus: darkAngel

joo mä haluun mukaan!

Minäkin ! Mut te asutte jossain muualla.
Kirjoittanut: darkAngel (Aktiivi)
  • #166
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 06.06.2007 17:38

Lainaus: poison

Minäkin ! Mut te asutte jossain muualla

voiskin järkätä jonkun vamppyyrimiitin johonkin... ja yöllä tietenkin.
Kirjoittanut: poison (Organisaattori)
  • #167
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 06.06.2007 18:18

Lainaus: darkAngel

voiskin järkätä jonkun vamppyyrimiitin johonkin... ja yöllä tietenkin.

Niin voiskin, mutta mihin
Kirjoittanut: darkAngel (Aktiivi)
  • #168
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 06.06.2007 18:31

Lainaus: poison

Niin voiskin, mutta mihin

siinäpä se tärkein oliskin että mihin
Kirjoittanut: vampirequeen (Jäsen)
  • Lähetetty: 08.06.2007 18:38

Lainaus: poison

Teillä on ollut taas oikeet purujuhlat ! Itsellä purukohde karkasi. Byääh

joo..piti yhden ylioppilaan joutua uhriksi! mutta se pikku pelkele karkasi..oli vähän paniikkinen ilme hänellä..kun ensin prinsessa ahdisteli sitä, sitten tulin siihen ja taisin möläyttää "haluan vertasi"--ääh ei antanut vaan lähti menee..ensi kerralla käytän tyrmäystippoja tai valitsen suostuvaisen uhrin, tai puren hovini jäsentä/jäseniä
Kirjoittanut: vampirequeen (Jäsen)
  • Lähetetty: 08.06.2007 18:42

Lainaus: LadyDracula

minä menin puremaan vähän kaikkia viime lauantaina kavereita ja aivan tuntemattomia..

ahahahaa! minuakin sait kultaseni purra etkä meinannu päästää irti : DD purinko minä muka prinsessaani olkaan?? ehehehee..voin muuallekin häneen hampaani iskeä *hymy* (kaula,tissit,reisi..lol peppu )

Tämä aihe on suljettu. Et voi lähettää tähän aiheeseen vastausta. Aihe on todennäköisimmin suljettu siksi, että siinä käsiteltävä asia on puitu perinpohjaisesti ja ns. kaluttu loppuun, tai sitten aihe ei ole enää ajankohtainen (jos viestiketjussa on käsitelty esimerkiksi festivaalia tai konserttia), tai sitten samasta aiheesta on ollut keskustelua jo aikaisemmin. Goottifoorumilla on myös tapana sulkea sellaiset viestiketjut, jotka sisältävät sata (100) sivua, ja avata uusi viestiketju samasta aiheesta toisaalla. Voit halutessasi kysyä foorumin valvojilta tai ylläpidolta syytä tämän viestiketjun sulkemisen syistä.

Vaihda maisemaa

Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

  • Goottifoorumia selaa 9 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!