Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

Jos te saisitte päättää oman nimen...

    Kirjoittanut: Nemi (Jäsen)
    • #1
    • Arvo: Edistynyt
    • Lähetetty: 08.12.2007 17:53
    Niih, jos te saisitte päättää oman nimen, jonka teille annettais, minkä te ottaisitte?

    Mä ottaain Aleksandra

    Ette kai pidä tätä aihetta tyhmänä? ;( Mulle se on ainaki tosi kiinnostava
    Muistaakseni tästä ei puhuttu (Muistini ei ole täydellinen)
    Kirjoittanut: poison (Organisaattori)
    • #2
    • Arvo: Platinagootti+
    • Lähetetty: 08.12.2007 17:58

    Lainaus: Nemi

    Ette kai pidä tätä aihetta tyhmänä? ;( Mulle se on ainaki tosi kiinnostava

    Ei se tyhmä ole, mutta koitetaan ahtaa tämä keskustelu tuonne: http://www.gootti.net/keskustelu/4_139_0.html

    Sen ensimmäisessä viestissä mainitaan kysymys minkä nimen haluaisit !

      Tämä aihe on suljettu. Et voi lähettää tähän aiheeseen vastausta. Aihe on todennäköisimmin suljettu siksi, että siinä käsiteltävä asia on puitu perinpohjaisesti ja ns. kaluttu loppuun, tai sitten aihe ei ole enää ajankohtainen (jos viestiketjussa on käsitelty esimerkiksi festivaalia tai konserttia), tai sitten samasta aiheesta on ollut keskustelua jo aikaisemmin. Goottifoorumilla on myös tapana sulkea sellaiset viestiketjut, jotka sisältävät sata (100) sivua, ja avata uusi viestiketju samasta aiheesta toisaalla. Voit halutessasi kysyä foorumin valvojilta tai ylläpidolta syytä tämän viestiketjun sulkemisen syistä.

      Vaihda maisemaa

      Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

      • Goottifoorumia selaa 68 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!