Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

Välillä hyviäkin uutisia (osa 2)

Kirjoittanut: Tillie (Jäsen)
  • #891
  • Arvo: Edistynyt
  • Lähetetty: 24.10.2008 11:59
Mie löysin hyvin yksinkertaisen ja todennököisen syyn sille, että vatsa on kuralla. En siis ole kipeä eikä syy ole vehnässä, luojan kiitos :3
Kirjoittanut: Heetteri (Ex-inkvisiittori & Miss Halloween 2008)
  • Lähetetty: 24.10.2008 12:09
Piiskansiima
Jep. Pitäisi vielä saada Mea kiinni että saisi porukan kasaan. AAGH!
Kirjoittanut: Piiskansiima (Jäsen)
  • Lähetetty: 24.10.2008 12:19
Ketä kaikkia siihen on nyt tulossa? Ja onko sulle kerrottu mikä kuvauksissa on ideana?
Kirjoittanut: Heetteri (Ex-inkvisiittori & Miss Halloween 2008)
  • Lähetetty: 24.10.2008 12:22

Lainaus: Piiskansiima

Ketä kaikkia siihen on nyt tulossa? Ja onko sulle kerrottu mikä kuvauksissa on ideana?


Laitan infoa tuonne aiheen omaan ketjuun tuota pikaa, ettei mene täällä off-topiciksi.
Kirjoittanut: Piiskansiima (Jäsen)
  • Lähetetty: 24.10.2008 23:09
Jes, tuttu ratsastuksenope, joka piti tänään tuntimme, sanoi etten ole taantunut ratsastajana vaikka minusta siltä tuntuu useistakin syistä. Päivän parhaita lausahduksia, ja todellinen helpotus.

Heh, äsken näin eräällä keskustelupalstalla vallan oivaltavan avatarin. Siinä oli mukailtu Subway-pikaruokaketjun logoa, tekstinä oli "Zombway - Eat flesh!"
Kirjoittanut: pikkumyy (Nimetön)
  • Lähetetty: 26.10.2008 17:46
On ollut mahtavia viime päiviä. Kaikkea kivaa tapahtunut, laivareissu ja erään ihmisen tuparit noin niinkuin esimerkiksi. Ja silti vielä kaikkea kivaa odotettavissakin lähiaikoina!
Kirjoittanut: Faith Black (Aktiivi)
  • #897
  • Arvo: Mahtigootti++
  • Lähetetty: 27.10.2008 22:35
Päivä on pelastettu - Gootti.net toimii!!
Kirjoittanut: Piiskansiima (Jäsen)
  • Lähetetty: 27.10.2008 22:38

Lainaus: Faith Black

Päivä on pelastettu - Gootti.net toimii!!


No älä muuta sano!
Kirjoittanut: TaruinenAave (Jäsen)
  • Lähetetty: 27.10.2008 22:39

Lainaus: Faith Black

Päivä on pelastettu - Gootti.net toimii!!

Edes jotain hyvää tässäkin päivässä.
Kirjoittanut: Heetteri (Ex-inkvisiittori & Miss Halloween 2008)
  • Lähetetty: 28.10.2008 10:34
Ei täällä kellään addiktiota ole... ;D

Tämä aihe on suljettu. Et voi lähettää tähän aiheeseen vastausta. Aihe on todennäköisimmin suljettu siksi, että siinä käsiteltävä asia on puitu perinpohjaisesti ja ns. kaluttu loppuun, tai sitten aihe ei ole enää ajankohtainen (jos viestiketjussa on käsitelty esimerkiksi festivaalia tai konserttia), tai sitten samasta aiheesta on ollut keskustelua jo aikaisemmin. Goottifoorumilla on myös tapana sulkea sellaiset viestiketjut, jotka sisältävät sata (100) sivua, ja avata uusi viestiketju samasta aiheesta toisaalla. Voit halutessasi kysyä foorumin valvojilta tai ylläpidolta syytä tämän viestiketjun sulkemisen syistä.

Vaihda maisemaa

Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

  • Goottifoorumia selaa 36 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!