Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

Päivän ensimmäinen ajatus

Kirjoittanut: Unholysacrament (Aktiivi)
  • #241
  • Arvo: Mahtigootti+
  • Lähetetty: 17.05.2008 16:51

Lainaus: kuopassa

Täytyy tunnustaa, että haaveilen silloin tällöin rikkovani pärinäpoikien naamat ja raajat. Tämä haave yleensä juolahtaa mieleen kun joku ylisuuren peräröörin kanssa prutputtava viidenkympin villityksestä kärsivä öölivatsa ajelee vaginarallia ikkunan alla.

Onneksi pyöräni usein pitää pienten tehojensa takia melko pienen laista hurinaa, joka ei kovin kauaksi kuulu. Nyt vaan tuppaa olemaan tuopakoputkiston kiinnikket ja tiivistys huollon tarpeessa.
Kirjoittanut: Raven (Jäsen)
  • Lähetetty: 17.05.2008 21:26
Mulla ainaki eka ajatus on useinki "kuppi kuumaa kahvia kiitos"
Kirjoittanut: darkAngel (Aktiivi)
  • #243
  • Arvo: Platinagootti+
  • • Muokkasi: darkAngel
  • Lähetetty: 17.05.2008 21:40
tänään ensimmäinen ajatus oli se mitä sain ekana myös suustani ulos eli "vielä 15 minuuttia jooko, äiti?" myöntyi tinkimisen jälkeen 10 minuuttiin mutta antoikin nukkua 20. ihana äiti.
Kirjoittanut: Morningstar_ (Aktiivi)
  • #244
  • Arvo: Mahtigootti+
  • Lähetetty: 17.05.2008 22:50
"örgh" lyhyesti ja ytimekkäästi.
Kirjoittanut: Doucat (Nimetön)
  • Lähetetty: 17.05.2008 23:48
Tänä aamuna ensimmäinen ajatus oli "mitä kello, ai noin vähän" ja takasin nukkumaan..kello taisi olla jotain 10.49
Kirjoittanut: Irodorareta (Aktiivi)
  • #246
  • Arvo: Mahtigootti++
  • Lähetetty: 18.05.2008 12:57
"Nam."
Ei mitään hajua, mistä tuo tuli.
Kirjoittanut: Banshee (Jäsen)
  • #247
  • Arvo: Mahtigootti
  • Lähetetty: 18.05.2008 14:06
"Paljonkohan kello on?"
Kirjoittanut: Funereal Soul (Inkvisiittori)
  • #248
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 18.05.2008 14:25
"hoohhoi, lähtis sitten tässä lenkille.."
Kirjoittanut: darkAngel (Aktiivi)
  • #249
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 18.05.2008 17:01

Lainaus: Irodorareta

"Nam."

jos sulla oli makeat unet
Kirjoittanut: Penni (Jäsen)
  • Lähetetty: 18.05.2008 19:03
"Saamarin ärsyttävä ämmä!"
Ja sitten katsoin ympärilleni ja tajusin sen olleen vain uni.

Tämä aihe on suljettu. Et voi lähettää tähän aiheeseen vastausta. Aihe on todennäköisimmin suljettu siksi, että siinä käsiteltävä asia on puitu perinpohjaisesti ja ns. kaluttu loppuun, tai sitten aihe ei ole enää ajankohtainen (jos viestiketjussa on käsitelty esimerkiksi festivaalia tai konserttia), tai sitten samasta aiheesta on ollut keskustelua jo aikaisemmin. Goottifoorumilla on myös tapana sulkea sellaiset viestiketjut, jotka sisältävät sata (100) sivua, ja avata uusi viestiketju samasta aiheesta toisaalla. Voit halutessasi kysyä foorumin valvojilta tai ylläpidolta syytä tämän viestiketjun sulkemisen syistä.

Vaihda maisemaa

Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

  • Goottifoorumia selaa 22 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!