Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

London After Midnight @ Nosturi 16.10.2008, Hki

Kirjoittanut: Layil (Jäsen)
  • Lähetetty: 14.07.2008 22:01

Lainaus: Chrystalis

Sinähän tulet vaik ois kuin työssäoppimista, kun ei kerkenyt viimeks näkemään kun olit pk-seudulla pörräilemässä...! ;(

Niin en edes tiedä koska oon sinne taas tulossa! Voisin tietty päästä työssäoppimiseen sinne yle x:lle olis mahollista päästä.

Luultavasti jää lippujen ostaminen elokuulle, jos en jostain äkkiä saa rahaa
Kirjoittanut: snowwiewolf (Jäsen)
  • #62
  • Arvo: Edistynyt
  • • Muokkasi: snowwiewolf
  • Lähetetty: 15.07.2008 10:48
Hitsi, kuuntelin linkistä Lam:iä ja tykkäsin kovasti. Rahat tosin ovat loppu, pitää katsoa jos elokuussa saisi rahaa lippuun.
Kirjoittanut: StZonNe (Jäsen)
  • #63
  • Arvo: Edistynyt
  • Lähetetty: 15.07.2008 21:40
Eilen tuli kaverin kanssa liput haettua, joten minä ainakin saavun paikalle.
Kirjoittanut: Layil (Jäsen)
  • Lähetetty: 15.07.2008 23:54
Oon ainakin varannu ne, et o pakko hakea.. haen varmaan tässä viikon aikana tai sitten maanantaina.
Kirjoittanut: Mörkökeiju (Jäsen)
  • #65
  • Arvo: Edistynyt
  • Lähetetty: 19.07.2008 10:00
Niin oliko tää K18?? Itellä ku ei sitä ikää viel oo -.-' jos on sallittu alaikäsille niin varmana tulossa
Kirjoittanut: eyrie (Jäsen)
  • Lähetetty: 19.07.2008 13:58
^ Kyllä ihan sallittu keikka tulee olemaan ;).
Kirjoittanut: Akhkharu (Jäsen)
  • #67
  • Arvo: Asiantuntija
  • Lähetetty: 21.07.2008 22:36
Liput kaverin kanssa hankittu.
Kirjoittanut: Chrystalis (Inkvisiittori)
  • #68
  • Arvo: Mahtigootti1500
  • Lähetetty: 21.07.2008 22:55

Lainaus: Mörkökeiju

Niin oliko tää K18?? Itellä ku ei sitä ikää viel oo -.-' jos on sallittu alaikäsille niin varmana tulossa


S/k-18 keikka tulee olemaan... Nosturi on sallittu kaikenikäisille ellei siellä erikseen asiasta mainita, siellä on sitten meille yli-ikäisille erikseen alue... ;)
Kirjoittanut: Layil (Jäsen)
  • Lähetetty: 21.07.2008 23:39

Lainaus: Chrystalis

siellä on sitten meille yli-ikäisille erikseen alue...

JEP! hahaa x) Mullakin on nyt lippu Teippasin sen tähä koneesee kii, etten hukkaa sitä
Kirjoittanut: Elegia (Aktiivi)
  • Lähetetty: 21.07.2008 23:57
ömm ömm... Tullaanko tuonne siis järjestämään joku ihan kunnon kuutti.net miitti vai pitääkö vaan yrittää lyöttäytyä muiden foorumilaisten seuraan kun yksin sinne olen tulossa?

Tämä aihe on suljettu. Et voi lähettää tähän aiheeseen vastausta. Aihe on todennäköisimmin suljettu siksi, että siinä käsiteltävä asia on puitu perinpohjaisesti ja ns. kaluttu loppuun, tai sitten aihe ei ole enää ajankohtainen (jos viestiketjussa on käsitelty esimerkiksi festivaalia tai konserttia), tai sitten samasta aiheesta on ollut keskustelua jo aikaisemmin. Goottifoorumilla on myös tapana sulkea sellaiset viestiketjut, jotka sisältävät sata (100) sivua, ja avata uusi viestiketju samasta aiheesta toisaalla. Voit halutessasi kysyä foorumin valvojilta tai ylläpidolta syytä tämän viestiketjun sulkemisen syistä.

Vaihda maisemaa

Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

  • Goottifoorumia selaa 3 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!