Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

Vaate ongelmia

    Kirjoittanut: OngelmaTeini (Jäsen)
    • #1
    • Arvo: Edistynyt
    • Lähetetty: 19.07.2008 14:03
    Mulla on ongelma mun vaatteitteni suhteen :/
    Mulla on suurimmaks osaks vaan vaaleenpunasta,vihreetä ja kaikkii kirkkaita värejä vaatteissa.Mä en vaan saa aikaseks viedä niitä mihinkää uffiin tai antaa puolsiskolle.
    Mitä oikeen teen niitten vaatteitten kanssa??

    Toinen ongelma.
    Mä oon ajatellu ostaa korsetin, mut ne maksaa ihan hemmetisti, ja mua myös mietityttää se että oonko liian nuori käyttämään korsetti esim. ens kesänä festareilla, ku oon nyt 13 vee?
    Ja myös se että pitääkö siihen korsettiin totutella, siis että saa kunnolla henkee jne.?

    Ja viel yks ongelma.
    Mistä saa kunnon maiharit halvalla?
    En viitti ostaa käytettyjä, tai sitten nettikaupasta, koska ne voi olla sit aika huonossa kunnossa :/
    Joo...Mut kiitos niille jotka vastaa
    -KIITOS-
    Kirjoittanut: Piiskansiima (Jäsen)
    • Lähetetty: 19.07.2008 14:04
    Nämä kaikki kysmykset olisit voinut kysyä jo olemassaolevissa ketjuissa... Modeeeettt, huhuuu-uu...
    Kirjoittanut: poison (Organisaattori)
    • #3
    • Arvo: Platinagootti+
    • Lähetetty: 19.07.2008 14:15
    Aivan, käyhän läpi noita olemassa olevia ketjuja, niin löydät vastauksia jo valmiina. Esim. Korsetti-ketjussa on asiaa noihin korsetin käyttöä koskeviin kysymyksiisi
    Joten suljen tämän

      Tämä aihe on suljettu. Et voi lähettää tähän aiheeseen vastausta. Aihe on todennäköisimmin suljettu siksi, että siinä käsiteltävä asia on puitu perinpohjaisesti ja ns. kaluttu loppuun, tai sitten aihe ei ole enää ajankohtainen (jos viestiketjussa on käsitelty esimerkiksi festivaalia tai konserttia), tai sitten samasta aiheesta on ollut keskustelua jo aikaisemmin. Goottifoorumilla on myös tapana sulkea sellaiset viestiketjut, jotka sisältävät sata (100) sivua, ja avata uusi viestiketju samasta aiheesta toisaalla. Voit halutessasi kysyä foorumin valvojilta tai ylläpidolta syytä tämän viestiketjun sulkemisen syistä.

      Vaihda maisemaa

      Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

      • Goottifoorumia selaa 20 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!