Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

SAUNAAN porukalla syntejä pesemään!!!! (Leffamiitti)

Kirjoittanut: Ninni (Järjestäjä & Valokuvavastaava)
  • Lähetetty: 04.11.2008 17:29
Joo, eli se on sillä selvä, lauantaina 8.11.08 klo: 16.00!!!!
Kirjoittanut: poison (Organisaattori)
  • #32
  • Arvo: Platinagootti+
  • • Muokkasi: poison
  • Lähetetty: 04.11.2008 17:31

Lainaus: Piiskansiima

. Olisiko hyvä aika?

Joo, toi 16 lauantaina vois olla ihan hyvä.

Muoks: Eli nähtäiskö 15.30 vai milloin (siis jos leffa alkaa 16) siinä Tennarin aulassa, lähellä ulko-ovia?
Kirjoittanut: Ninni (Järjestäjä & Valokuvavastaava)
  • Lähetetty: 04.11.2008 17:32
Ennen vaiko jälkeen kaffeelle?! Mä suosittelen et jälkikäteen niin voidaan jauhaa leffasta.
Kirjoittanut: Piiskansiima (Jäsen)
  • Lähetetty: 04.11.2008 17:33
Piiska on tulossa lauantaina, Blackrat osaa taas olla oma hankala itsensä eikä halua päättää joten se on ehkä tulossa.
Kirjoittanut: Ninni (Järjestäjä & Valokuvavastaava)
  • Lähetetty: 04.11.2008 17:35

Lainaus: Piiskansiima

Blackrat osaa taas olla oma hankala itsensä eikä halua päättää joten se on ehkä tulossa.

No aina nuo ukot on yhtä hankalia!! Juoskoot akkojen perässä sit jos eivät osaa päättää ajoissa. Ja sit ei parane vikistä
Kirjoittanut: TaruinenAave (Jäsen)
  • Lähetetty: 04.11.2008 17:40
Jälkikaffeet olis hyvä, kun mun pitää mennä vielä ukon ja sen äidin kanssa aamupäivällä syömään. Sitten ei jäisi kaffia ja miellyttävää seurustelua vaille.
Kirjoittanut: poison (Organisaattori)
  • #37
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 04.11.2008 17:50

Lainaus: TaruinenAave

Jälkikaffeet olis hyvä,

Eli, eiköhän päätetä, että mennään sumpille leffan jälkeen.
Kirjoittanut: TaruinenAave (Jäsen)
  • Lähetetty: 04.11.2008 22:52
Jopas jotakin, se vanha ärmätti (joka myös miehenäni tunnetaan) ilmoitti olevansa halukas tulemaan mukaan. Mahtuuko hänkin vielä? Hän on pieni, ei vie paljoa tilaa.
Kirjoittanut: poison (Organisaattori)
  • #39
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 04.11.2008 22:56

Lainaus: TaruinenAave

Mahtuuko hänkin vielä? Hän on pieni, ei vie paljoa tilaa.

Eiköhän sinne leffateatteriin mahdu
Kirjoittanut: Piiskansiima (Jäsen)
  • Lähetetty: 04.11.2008 22:57

Lainaus: TaruinenAave

se vanha ärmätti


Luin että vanha tärpätti...

Tämä aihe on suljettu. Et voi lähettää tähän aiheeseen vastausta. Aihe on todennäköisimmin suljettu siksi, että siinä käsiteltävä asia on puitu perinpohjaisesti ja ns. kaluttu loppuun, tai sitten aihe ei ole enää ajankohtainen (jos viestiketjussa on käsitelty esimerkiksi festivaalia tai konserttia), tai sitten samasta aiheesta on ollut keskustelua jo aikaisemmin. Goottifoorumilla on myös tapana sulkea sellaiset viestiketjut, jotka sisältävät sata (100) sivua, ja avata uusi viestiketju samasta aiheesta toisaalla. Voit halutessasi kysyä foorumin valvojilta tai ylläpidolta syytä tämän viestiketjun sulkemisen syistä.

Vaihda maisemaa

Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

  • Goottifoorumia selaa 1 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!