Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

päättömiä kysymyksiä

Kirjoittanut: Doucat (Nimetön)
  • Lähetetty: 23.10.2007 21:30
Koska kaikki ihmiset pitää olla jossain aina ************ aikaan...


mikä on fossiilinen polttoaine? mie en muista..-.-'
Kirjoittanut: CybellaTraurig (Aktiivi)
  • #1 562
  • Arvo: Mahtigootti1500
  • Lähetetty: 23.10.2007 21:38
Kaikki fossiilisesti syntyneet polttoaineet.. Öljy, kivihiili ja maakaasu esim. O.o En tiiä.

Milloin viimeksi kävit suihkussa?
Kirjoittanut: Iiriva (Miss Halloween 2006 & 2007)
  • Lähetetty: 23.10.2007 21:56
Hui saatana, taisi olla viimeksi lauantaina O.o Suihkuun, siis!

Miksen saa aikaiseksi siivota?
Kirjoittanut: Akhkharu (Jäsen)
  • Lähetetty: 24.10.2007 00:18
Alkaa lukemaan seuraaviin kokeisiin, niin johan heti löytyy siivouspuhtia! (toimii ainakin itselläni)

Minne elämäni on karannut, kun istun tähän aikaan yöstä dataamassa?
Kirjoittanut: CybellaTraurig (Aktiivi)
  • #1 565
  • Arvo: Mahtigootti1500
  • Lähetetty: 24.10.2007 12:20
Sinun elämäsi sisältö on netti, mutta elämä ei siis ole karannut!

Miksi kieleeni sattuu?:<
Kirjoittanut: FilthyMannequin (Aktiivi)
  • Lähetetty: 24.10.2007 12:24
Puraisit siihen tai sitten poltit sen niinkuin minä äsken.

Oon tänään menossa Gran Canarialle isän ja sen jonku ämmän kanssa (xD), niin ne on siellä kaks viikkoa ja mä oon vaan yhen viikon (eli joudun tulemaan sieltä ihan yksin pois ), niin miten hitossa mää seleviän siitä??? : < Eka kerta yksin lentokentällä/lentokoneessa.
Kirjoittanut: Mysteriouss (Jäsen)
  • Lähetetty: 24.10.2007 14:46
Ajattele, että olet jonkun ajan päästä taas turvassa kotona

Missä asiassa minun kannattaisi säästää, että saisin vähän rahaa kokoon?
Kirjoittanut: darkAngel (Aktiivi)
  • Lähetetty: 24.10.2007 15:47
kaikista turhimmassa tai siinä jossa on helpoin säästää. tai molemmissa.

miksi pikkuveljien pitää olla noin ärsyttäviä juuri silloin kun tuun kotiin jostain?
Kirjoittanut: raavittu (Aktiivi)
  • #1 569
  • Arvo: Mahtigootti1500
  • Lähetetty: 24.10.2007 15:50
Koska sillä oli ikävä sua.


Kuinka pystyn olemaan syömättä huomiseen iltapäivään asti?
Kirjoittanut: SatanMyMaster (Jäsen)
  • Lähetetty: 24.10.2007 19:26
hankkimalla jääkaappiin munalukon.

Hyyppäänkö järveen?

Tämä aihe on suljettu. Et voi lähettää tähän aiheeseen vastausta. Aihe on todennäköisimmin suljettu siksi, että siinä käsiteltävä asia on puitu perinpohjaisesti ja ns. kaluttu loppuun, tai sitten aihe ei ole enää ajankohtainen (jos viestiketjussa on käsitelty esimerkiksi festivaalia tai konserttia), tai sitten samasta aiheesta on ollut keskustelua jo aikaisemmin. Goottifoorumilla on myös tapana sulkea sellaiset viestiketjut, jotka sisältävät sata (100) sivua, ja avata uusi viestiketju samasta aiheesta toisaalla. Voit halutessasi kysyä foorumin valvojilta tai ylläpidolta syytä tämän viestiketjun sulkemisen syistä.

Vaihda maisemaa

Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

  • Goottifoorumia selaa 30 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!