Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

päättömiä kysymyksiä

Kirjoittanut: nocturnal_chimaira (Nimetön)
  • Lähetetty: 03.12.2007 16:54
Koska eivät ole kuin sinä.

Kumman juon esin ? Jaffan vai Coca-colan
Kirjoittanut: Dark Eyes (Inkvisiittori)
  • Lähetetty: 03.12.2007 16:57
Sekoita ne

Mitä tekisin tultuani töistä tänään illalla?
Kirjoittanut: darkAngel (Aktiivi)
  • Lähetetty: 03.12.2007 18:31
otat pitkät ihanat torkut ja haistatat p*skat velvollisuuksille.

miksi miua pelottaa koko ajan asiat joita tavallaan haluaisin?
Kirjoittanut: Sire (Aktiivi)
  • Lähetetty: 03.12.2007 18:40
Ehkä sinulla on huono itseluottamus ja/tai -tunto. Tämä purkautuu masentuneisuutena yms oireina. Kuulostaa ihan minun touhuilta.


Miksi päätäni on särkenyt melkein joka päivä viimeisen viikon aikana?
Kirjoittanut: DarkMessiah (Aktiivi)
  • Lähetetty: 03.12.2007 20:37
Siellä on pieniä tonttuja perustamassa metallipajaa.

Miks työkkäri on hukannu mun tietoni?
Kirjoittanut: Dark Eyes (Inkvisiittori)
  • Lähetetty: 03.12.2007 21:07
Koska ne tädit/sedät siellä harvemmin osaavat/viitsivät yhtään mitään tehdä oikein.

Mitäs itsepäisyyspäivänä?
Kirjoittanut: FilthyMannequin (Aktiivi)
  • Lähetetty: 03.12.2007 21:54
Hmmm... Kavereiden kanssahan sitä vois olla ja tämmöstä. Ihanaa torstai ja perjantai vaapaata ja sit vielä viikonloppu!

Mitäs oot tänään tehny?
Kirjoittanut: DarkMessiah (Aktiivi)
  • Lähetetty: 04.12.2007 10:35
Lävistäny korvaa ja unohtanu käydä työkkäris.

Miks talvella on niin kylmä?
Kirjoittanut: Dark Eyes (Inkvisiittori)
  • Lähetetty: 04.12.2007 11:02
Jotta voisi huoletta kaivaa ne näyttävät paksummat takit esille pelkäämättä lämpöhalvausta

Kahvia vaiko teetä?
Kirjoittanut: maammanellielli (Jäsen)
  • Lähetetty: 04.12.2007 11:13
teetä tottakai !


miksi 600 biisin listasta ei löydy mitään kuunneltavaa koskaan?

Tämä aihe on suljettu. Et voi lähettää tähän aiheeseen vastausta. Aihe on todennäköisimmin suljettu siksi, että siinä käsiteltävä asia on puitu perinpohjaisesti ja ns. kaluttu loppuun, tai sitten aihe ei ole enää ajankohtainen (jos viestiketjussa on käsitelty esimerkiksi festivaalia tai konserttia), tai sitten samasta aiheesta on ollut keskustelua jo aikaisemmin. Goottifoorumilla on myös tapana sulkea sellaiset viestiketjut, jotka sisältävät sata (100) sivua, ja avata uusi viestiketju samasta aiheesta toisaalla. Voit halutessasi kysyä foorumin valvojilta tai ylläpidolta syytä tämän viestiketjun sulkemisen syistä.

Vaihda maisemaa

Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

  • Goottifoorumia selaa 10 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!