Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

me mässäilijät...

Kirjoittanut: darkAngel (Aktiivi)
  • #211
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 20.06.2007 14:57
mulla on salmiakkia repussa eiliseltä kaupunkireissulta.
Kirjoittanut: CybellaTraurig (Aktiivi)
  • #212
  • Arvo: Mahtigootti1500
  • Lähetetty: 20.06.2007 16:03
Minä saan kohta ampparijäätelöpaketin xD
Kirjoittanut: Lovekiva (Aktiivi)
  • #213
  • Arvo: Mahtigootti+
  • Lähetetty: 20.06.2007 18:58
Minä rakastan muhkusämpylöitä, kun niiden väliin laittaa jäävuorisalaattia. Parempaa kuin karkit, mutta ei voita sipsejä
Kirjoittanut: TheSecret (Aktiivi)
  • #214
  • Arvo: Mahtigootti++
  • Lähetetty: 20.06.2007 20:14
ananas
vähän vaihtelua siihen ainaiseen suklaaseen, on vähän terveellisempääkin.
Kirjoittanut: nocturnal_chimaira (Nimetön)
  • Lähetetty: 20.06.2007 21:39
mie rakastan nokkossämpylöitä..
voisin mennä niiden kanssa naimisiin
Kirjoittanut: darkAngel (Aktiivi)
  • #216
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 20.06.2007 22:57

Lainaus: nocturnal_chimaira

mie rakastan nokkossämpylöitä..
voisin mennä niiden kanssa naimisiin

pitääpä maistaa joskus..
Kirjoittanut: Valkyria (Aktiivi)
  • #217
  • Arvo: Mahtigootti++
  • Lähetetty: 25.06.2007 20:00
voi jee -.- tää mässäilijä joutuu viikon popsii paahtoleipää. ku rahat loppu. paahtoleipää kinkun kaa, paahtoleipää juuston kaa, paahtoleipää voin kaa, paahtoleipää hillon kaa jne. tai no onhan mul jtn vuoden vanhoi sipsei jossain ja ehkä jtn ei niin vanhoi pringlessei jossain O.o
Kirjoittanut: Valkyria (Aktiivi)
  • #218
  • Arvo: Mahtigootti++
  • Lähetetty: 25.06.2007 23:47
jesh siskoni tuli pelastaa minut! tuli tänne yöpyy ja toi mukanaan safkaa! ihanaaaa
Kirjoittanut: Iiriva (Miss Halloween 2006 & 2007)
  • Lähetetty: 25.06.2007 23:57
olen juonut vuorokauden aikana kolme litraa kokista O___o
Kirjoittanut: Valkyria (Aktiivi)
  • #220
  • Arvo: Mahtigootti++
  • Lähetetty: 27.06.2007 00:39
uuh kokistaaaaa en jaksa hakee

Tämä aihe on suljettu. Et voi lähettää tähän aiheeseen vastausta. Aihe on todennäköisimmin suljettu siksi, että siinä käsiteltävä asia on puitu perinpohjaisesti ja ns. kaluttu loppuun, tai sitten aihe ei ole enää ajankohtainen (jos viestiketjussa on käsitelty esimerkiksi festivaalia tai konserttia), tai sitten samasta aiheesta on ollut keskustelua jo aikaisemmin. Goottifoorumilla on myös tapana sulkea sellaiset viestiketjut, jotka sisältävät sata (100) sivua, ja avata uusi viestiketju samasta aiheesta toisaalla. Voit halutessasi kysyä foorumin valvojilta tai ylläpidolta syytä tämän viestiketjun sulkemisen syistä.

Vaihda maisemaa

Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

  • Goottifoorumia selaa 10 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!