Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

Miitti Kiasman edustalla ????

Kirjoittanut: darkAngel (Aktiivi)
  • #91
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 13.07.2007 00:04
ei potkita.

nyt yks asia vaan on epäselvä... joku puhui tossa aikasemmin että tavattais mannerheimin patsaalla vai ymmärsinkö ihan totaalisesti väärin?
Kirjoittanut: Iiriva (Miss Halloween 2006 & 2007)
  • Lähetetty: 13.07.2007 00:18

Lainaus: darkAngel

joku puhui tossa aikasemmin että tavattais mannerheimin patsaalla vai ymmärsinkö ihan totaalisesti väärin?


Niin te teette.

Mie täällä vaan vastailen kysymykseen vaikken ole edes itse tulossa!
Kirjoittanut: darkAngel (Aktiivi)
  • #93
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 13.07.2007 00:26
ihan sama kuka vastaa. kiits kuiteskin
Kirjoittanut: Iiriva (Miss Halloween 2006 & 2007)
  • Lähetetty: 13.07.2007 00:28
Mannerheim-patsaassa hevosen jalat ovat muuten erittäin luonnottomasti. hevonen ei koskaan askella noin:

Kirjoittanut: darkAngel (Aktiivi)
  • #95
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 13.07.2007 00:33

Lainaus: Iiriva

Mannerheim-patsaassa hevosen jalat ovat muuten erittäin luonnottomasti. hevonen ei koskaan askella noin:


ellei sillä oo jalka pipi...
Kirjoittanut: Iiriva (Miss Halloween 2006 & 2007)
  • Lähetetty: 13.07.2007 00:34

Lainaus: darkAngel

ellei sillä oo jalka pipi...


Tuon näköiselle patsaalle sinun pitäisi siis silti löytää
Kirjoittanut: darkAngel (Aktiivi)
  • #97
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 13.07.2007 00:52
juu.. enköhän mä löydä
Kirjoittanut: Suokas (Aktiivi)
  • #98
  • Arvo: Mahtigootti+
  • Lähetetty: 13.07.2007 12:05

Lainaus: Iiriva

ensi lauantai eli 14.07.2007

Siis! Toihan on huomenna! x)))))

Todellakin tulen

Mutsikaan ei ole himassa mut ei se mua haittaaa jtn valvon taas khoko yön niinku tein viimeks (ja sit tärisen kun oon yli energinen(on 4litraa kokist jäljel ))
Kirjoittanut: Mephistopheles (Jäsen)
  • #99
  • Arvo: Asiantuntija
  • Lähetetty: 13.07.2007 12:25

Lainaus: Liisa Peililasimaassa


Hmm pitäisiköhän ihan uskaltaa tulla käväsemään, kun ei oo pahemmin muutakaan tekemistä. Jos lupaatte ettette ainakaan heti potki maahan?



Ei potkita!
Kirjoittanut: poison (Organisaattori)
  • #100
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 13.07.2007 12:54

Lainaus: Mephistopheles

Ei potkita!

Ei siellä ketään potkita, joten sinne vaan

Tämä aihe on suljettu. Et voi lähettää tähän aiheeseen vastausta. Aihe on todennäköisimmin suljettu siksi, että siinä käsiteltävä asia on puitu perinpohjaisesti ja ns. kaluttu loppuun, tai sitten aihe ei ole enää ajankohtainen (jos viestiketjussa on käsitelty esimerkiksi festivaalia tai konserttia), tai sitten samasta aiheesta on ollut keskustelua jo aikaisemmin. Goottifoorumilla on myös tapana sulkea sellaiset viestiketjut, jotka sisältävät sata (100) sivua, ja avata uusi viestiketju samasta aiheesta toisaalla. Voit halutessasi kysyä foorumin valvojilta tai ylläpidolta syytä tämän viestiketjun sulkemisen syistä.

Vaihda maisemaa

Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

  • Goottifoorumia selaa 1 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!