Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

Troublemaker Trading Oy

Kirjoittanut: Dina (Jäsen)
  • #11
  • Arvo: Edistynyt
  • Lähetetty: 14.01.2014 20:22
Tervehdys!

Valmistatko itse koruja? Valikoimiimme on saapunut toinen toistaan synkempiä kapusseja.... ja tästä pääset tutustumaan koko valikoimaan URL


Mikäli verkkokauppamme ei ole ennestään tuttu, niin toivotamme sinut lämpimästi tutustumaan koko valikoimaamme osoitteessa: www.troublemaker.fi. Tuotteet toimitamme aina suoraan omasta hyllystämme luotettavasti ja nopeasti, usein jo samana päivänä tilauksestasi!
Kirjoittanut: Dina (Jäsen)
  • #12
  • Arvo: Edistynyt
  • Lähetetty: 10.12.2014 11:32
Tervehdys rakkaat asiakkaamme!

Sivuille on jälleen päivitelty runsaasti uutta tuotetta eli jos vielä joululahjoille on tarvetta, niin kipaise tutustumaan valikoimiimme osoitteeseen https://www.troublemaker.fi . Kaikki tuotteemme toimitetaan nopeasti ja luotettavasti aina suoraan omasta hyllystä, niin tilauksesi ehtii varmasti vielä pukin matkaan.

Tällä hetkellä meillä on facebookissa käynnissä arvonta, jossa voit voittaa oman mallistomme Troublemaker-teräsketju. Tarkemmat ohjeet arvontaan löydät täältä: https://www.facebook.com/pages/Troublemaker-Tradin g-Oy/123525904399721

Jouluisin terkuin:

Sanna
Vaihda maisemaa

Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

  • Goottifoorumia selaa 53 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!