Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.
- Käyttäjänimi: Viktor
- Biografia: Olen 25 vuotias mies, joka etsii parisuhdetta. Jos olet sellainen nainen, joka pelaa (ainakin toisinaan), joka tykkää elokuvien katselusta, yliluonnollisista asioista viihteessä ja kirjallisuudessa, sekä olet jollain tavalla taiteellinen tai taidetta rakastava ja osaat arvostaa kauniita, gootahtavia asioita, olet se, ketä olen etsinyt.
Lisää tietoa minusta kuvan kera:
http://themusingsofbyronichero.blogspot.fi/
Yllä mainittua sähköpostiosoitetta en käytä. - Viimeksi paikalla: 15.08.2013
- Liittynyt: 05.08.2013
- Sijainti: Pohjois-Karjala
- Harrastukset: Maalaaminen, piirtäminen, valokuvaus, pelaaminen, elokuvien/tv-sarjojen katselu, musiikin kuuntelu ja luonnossa vaeltaminen.
- Viestejä yhteensä: 5
- Viimeisimmät viestit:
- Viestit ja aiheet:
Yleiset korinat 5 - Arvo: Tulokas
- Viimeisimmät kävijät: