Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

Kitinät, narinat ja vinkunat (osa 2)

Kirjoittanut: Ultimecia (Jäsen)
  • #81
  • Arvo: Mahtigootti
  • Lähetetty: 22.01.2008 19:31
Kompuroin portaissa ja nyt on vasen käsi aivan kamalan kipeä:<
Kirjoittanut: Banshee (Jäsen)
  • #82
  • Arvo: Mahtigootti
  • • Muokkasi: Banshee
  • Lähetetty: 22.01.2008 19:31
Minä nukun vähän liikaakin... Tänäkin aamuna heräsin hieman liian aiakisin ajattelin että oli vielä yö, ja nukahdin uudestaan. Siinä samassa herätyskello jo soikin. Ei prkles kun väsyttää, ei ollut muutenkaan elämäni paras päivä -.-'

Muoks// Hemskatti, Ultimecia ehti ensin.
Kirjoittanut: Miss Angel (Aktiivi)
  • #83
  • Arvo: Mahtigootti
  • Lähetetty: 22.01.2008 19:48

Lainaus: kalmakalle

Joo mulla on pakkovalvomista tässä. 19-8 töitä

Jaksamista, kalmakalle!
Kirjoittanut: kalmakalle (Aktiivi)
  • Lähetetty: 22.01.2008 19:49
Miss Angel

Kiiti sulle ja jos oot hereillä niin viestitellään
Kirjoittanut: Freya (Jäsen)
  • #85
  • Arvo: Asiantuntija
  • Lähetetty: 22.01.2008 19:53
Minulla on vieläkin oikean jalan nilkka kipeä ja tanssiharkat sen kuin jatkuu ja korkokengätkin pitäisi ottaa kehiin. Ei tästä nyt kyllä taida tulla yhtikäs mitään. Hyvä että kestää astua tuolla jalalla nii siinä sitte vielä tanssimaan pitäs ruveta.
Kirjoittanut: darkAngel (Aktiivi)
  • #86
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 22.01.2008 23:12
liukastuin ja kaaduin ja semmonen mukava viiru tuli polveen. kaaduin kaks kertaa lisää. molemmat polvet kipeet. ja väsyttää. voisina vaikka hipsiä nukkumaan.
Kirjoittanut: Iiriva (Miss Halloween 2006 & 2007)
  • Lähetetty: 22.01.2008 23:22
Uusi kamerani on hirveä energiasyöppö! Sain sen muutama päivä sitten, en ole edes ottanut paljoa kuvia ja nyt on jo kuusi paristoa mennyt. Argh. En edes tiedä, paljonko ladattavat paristot latureineen maksavat.
Kirjoittanut: kalmakalle (Aktiivi)
  • Lähetetty: 22.01.2008 23:24
Iiriva

Noin 10-20€ AA paristoineen ja latureineen.
Kirjoittanut: Rigis (Jäsen)
  • #89
  • Arvo: Asiantuntija
  • Lähetetty: 22.01.2008 23:27
Oon hävittäny jonnekin Nokian kuulokkeeni. En voi kuunnella musiikkia matkoilla kun en edes omista mp3:sta Pitäis ostaa uudet mut niihinkin sit taas uppoo pienoinen omaisuus
Kirjoittanut: Iiriva (Miss Halloween 2006 & 2007)
  • Lähetetty: 22.01.2008 23:38

Lainaus: kalmakalle

Noin 10-20€ AA paristoineen ja latureineen.


Argh. >.< Praha-rahastoni taitaa pienentyä :/

Tämä aihe on suljettu. Et voi lähettää tähän aiheeseen vastausta. Aihe on todennäköisimmin suljettu siksi, että siinä käsiteltävä asia on puitu perinpohjaisesti ja ns. kaluttu loppuun, tai sitten aihe ei ole enää ajankohtainen (jos viestiketjussa on käsitelty esimerkiksi festivaalia tai konserttia), tai sitten samasta aiheesta on ollut keskustelua jo aikaisemmin. Goottifoorumilla on myös tapana sulkea sellaiset viestiketjut, jotka sisältävät sata (100) sivua, ja avata uusi viestiketju samasta aiheesta toisaalla. Voit halutessasi kysyä foorumin valvojilta tai ylläpidolta syytä tämän viestiketjun sulkemisen syistä.

Vaihda maisemaa

Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

  • Goottifoorumia selaa 60 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!