Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

Kitinät, narinat ja vinkunat (osa 3)

Kirjoittanut: Freya (Jäsen)
  • #191
  • Arvo: Asiantuntija
  • Lähetetty: 05.05.2008 16:15
Ainut matikanope jonka opetuksista on oikeasti ollu minulle mitään hyötyä meni ja tippui hevosen selästä. Kouluun se tulee varmaan vasta syksyllä. Eihän tästä tule nyt mitään ja pitkä matikka on muutenkin niin sanonko mistä. Voisi melekeen vaihtaa lyhyeen.
Kirjoittanut: MissAnnThrope (Aktiivi)
  • #192
  • Arvo: Mahtigootti+
  • Lähetetty: 05.05.2008 16:22
reputin autokoulun teorian.. Kuinka aasi voi ihminen olla? Hävettää..
Kirjoittanut: Elegia (Aktiivi)
  • Lähetetty: 05.05.2008 16:25
Lintsasin tänään puolet koulupäivästä ja jätinkin vielä viulutunnin ja orkesteriharjoitukset väliin! Hitto että osaa laiskottaa..
En ole lainkaan ylpeä tuosta.
Kirjoittanut: Black angel (Aktiivi)
  • #194
  • Arvo: Mahtigootti
  • Lähetetty: 05.05.2008 16:26
veli ja sisko ********* koko ajan ja kiusaa... EN kestä!
Kirjoittanut: Dragula (Mister Halloween 2006)
  • #195
  • Arvo: Asiantuntija
  • • Muokkasi: Dragula
  • Lähetetty: 06.05.2008 01:23
ei jaksais mitään.
Kirjoittanut: Iiriva (Miss Halloween 2006 & 2007)
  • Lähetetty: 06.05.2008 09:35
Pahimmat painajaiseni ovat toteutuneet ja unelmani särkyneet.
Kirjoittanut: BronzeRain (Aktiivi)
  • #197
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 06.05.2008 09:40

Lainaus: Iiriva

Pahimmat painajaiseni ovat toteutuneet ja unelmani särkyneet.

Skandaalijuoruja kärkkyvä korppikotka ilmoittautuu paikalle.
Kirjoittanut: Elegia (Aktiivi)
  • Lähetetty: 06.05.2008 10:10
Oon koulussa... ja nukahdan aivan pian ja lyön pääni pöytään. Silmätkään ei pysy enää auki. Tahdon kotiin. En jaksa mitään. Taisin syödä pari pilleriä liikaa unilääkettä.
Kirjoittanut: Iiriva (Miss Halloween 2006 & 2007)
  • Lähetetty: 06.05.2008 16:43
Kyynelnesteeni ei vain lopu vaikka itken kuinka paljon, jopa töissä...
Kirjoittanut: poison (Organisaattori)
  • #200
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 06.05.2008 16:45

Lainaus: Iiriva

yynelnesteeni ei vain lopu vaikka itken kuinka paljon, jopa töissä...

Kyllä se aikanaan loppuu, usko mua

Tämä aihe on suljettu. Et voi lähettää tähän aiheeseen vastausta. Aihe on todennäköisimmin suljettu siksi, että siinä käsiteltävä asia on puitu perinpohjaisesti ja ns. kaluttu loppuun, tai sitten aihe ei ole enää ajankohtainen (jos viestiketjussa on käsitelty esimerkiksi festivaalia tai konserttia), tai sitten samasta aiheesta on ollut keskustelua jo aikaisemmin. Goottifoorumilla on myös tapana sulkea sellaiset viestiketjut, jotka sisältävät sata (100) sivua, ja avata uusi viestiketju samasta aiheesta toisaalla. Voit halutessasi kysyä foorumin valvojilta tai ylläpidolta syytä tämän viestiketjun sulkemisen syistä.

Vaihda maisemaa

Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

  • Goottifoorumia selaa 13 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!