Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

Välillä hyviäkin uutisia!

Kirjoittanut: Chrystalis (Inkvisiittori)
  • #661
  • Arvo: Mahtigootti1500
  • Lähetetty: 14.07.2007 22:01
Näen rakkaani huomenna!
Kirjoittanut: M Chaosbreather (Nimetön)
  • Lähetetty: 15.07.2007 12:23
Olipa kivaa... olla hiprakassa eilen pitkästä aikaa.
Kirjoittanut: Valkyria (Aktiivi)
  • #663
  • Arvo: Mahtigootti++
  • Lähetetty: 15.07.2007 13:39
Hahhaaa ukol on ikävä mua! piti oikee siirtyy wowin äärest puhelimen ääreen! muhahhaa tekee mua iloseks ku se nostaa p*rsettään mun takia wowin edestä edes hetkeks!
Kirjoittanut: nocturnal_chimaira (Nimetön)
  • Lähetetty: 15.07.2007 15:54

Lainaus: Valkyria

tekee mua iloseks ku se nostaa p*rsettään mun takia wowin edestä edes hetkeks


mitä ihmettä, mies nostaa p*rsettään ylös jättäen world of warcraftin yksin, ja naisen vuoksi
häväistys !

No ei.. Minun mielestä se on tyhmä peli
Kirjoittanut: Elvira (Aktiivi)
  • #665
  • Arvo: Mahtigootti+
  • Lähetetty: 15.07.2007 15:59
ELÄMÄ ON IHANAA!!!
Pää pilvissä, jalat irti maasta ja leijailen loppupäivän typerä hymy naamalla..
Kirjoittanut: M Chaosbreather (Nimetön)
  • Lähetetty: 15.07.2007 16:16
Tänään on hyvä päivä.
Kirjoittanut: Tuulentytar (Aktiivi)
  • Lähetetty: 15.07.2007 16:33
Jeejee oon taas Suomessa Tosin oli siel Italias ihan kivaa, lämmintä ainaki Kyl rahaaki ihan hyvin kulu :P Vaikka paljoo mitää en ostanut
Ja parin tunnin (ok 5 tunnin päästä) nään Chrystaliksen kamala ikävä sitä ollu koko viikon :/
Kirjoittanut: Valkyria (Aktiivi)
  • #668
  • Arvo: Mahtigootti++
  • Lähetetty: 15.07.2007 16:33

Lainaus: nocturnal_chimaira

No ei.. Minun mielestä se on tyhmä peli

kaikki meijän tutut on sitä mielt et se on tyhmä peli mut toi ei tajua sitä ehkä se on vaa niin tyhmä?
Kirjoittanut: Tuulentytar (Aktiivi)
  • Lähetetty: 16.07.2007 19:47
Oli ihanaa olla taas rakkaani lähellä

Tosin se joutu jo lähtee :/

Mut kivaa oli nähdä se taas ja seuraavan kerran varmaa ylihuomenna..
Kirjoittanut: poison (Organisaattori)
  • #670
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 16.07.2007 20:14

Lainaus: Valkyria

kaikki meijän tutut on sitä mielt et se on tyhmä peli mut toi ei tajua sitä ehkä se on vaa niin tyhmä?

Ai jaa, munkin mielestä se on hyvä peli

Tämä aihe on suljettu. Et voi lähettää tähän aiheeseen vastausta. Aihe on todennäköisimmin suljettu siksi, että siinä käsiteltävä asia on puitu perinpohjaisesti ja ns. kaluttu loppuun, tai sitten aihe ei ole enää ajankohtainen (jos viestiketjussa on käsitelty esimerkiksi festivaalia tai konserttia), tai sitten samasta aiheesta on ollut keskustelua jo aikaisemmin. Goottifoorumilla on myös tapana sulkea sellaiset viestiketjut, jotka sisältävät sata (100) sivua, ja avata uusi viestiketju samasta aiheesta toisaalla. Voit halutessasi kysyä foorumin valvojilta tai ylläpidolta syytä tämän viestiketjun sulkemisen syistä.

Vaihda maisemaa

Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

  • Goottifoorumia selaa 7 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!