Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

Kitinät, natinat ja vinkunat

Kirjoittanut: Raivonkyynel (Nimetön)
  • #1 711
  • • Muokkasi: Raivonkyynel
  • Lähetetty: 26.07.2007 19:34
A-pu-va. Kaksi laiskaa maalaistolloa lähtee katsomaan Turisasta Hezaan ja yövymme Stadion Hostellissa (sijaitsee Pohjoisella Stadiontiellä) ja tarvitsisi tietää että kuljettaako mikään kulkuneuvo meitä sinnepäinkään perjantaiyöllä kahdentoista aikaan ja sen jälkeen Pieneltä Roobertinkadulta. Oo Minä en mistään mittään tiiä. Öhöööö... En osaa. ;_; Auttakaa nyt joku, kun en löytänyt Apua-topikkiakaan.
Kirjoittanut: Iiriva (Miss Halloween 2006 & 2007)
  • Lähetetty: 27.07.2007 01:21

Lainaus: Raivonkyynel


A-pu-va. Kaksi laiskaa maalaistolloa lähtee katsomaan Turisasta Hezaan ja yövymme Stadion Hostellissa (sijaitsee Pohjoisella Stadiontiellä) ja tarvitsisi tietää että kuljettaako mikään kulkuneuvo meitä sinnepäinkään perjantaiyöllä kahdentoista aikaan ja sen jälkeen Pieneltä Roobertinkadulta. Oo Minä en mistään mittään tiiä. Öhöööö... En osaa. ;_; Auttakaa nyt joku, kun en löytänyt Apua-topikkiakaan.


URL

Reittiopas neuvoo
Kirjoittanut: Iiriva (Miss Halloween 2006 & 2007)
  • Lähetetty: 27.07.2007 02:40
Haluan uusia kuvia, jonkun hyvän ottamana, hyvällä kameralla, hyvin muokattuna etc... ._.

Angst. Vanhat kuvani ovat rumia.
Kirjoittanut: Kivesnipsutin (Aktiivi)
  • Lähetetty: 27.07.2007 03:04
Minäki haluan uusia kuvia.

Haluan töitä, sieltä missä opiskelen, niin, että tienaisin sen verran, että saisin hevoseni samaan paikkaan kanssani ympärivuotisesti mutta mistäs alaikäänen tyttö töitä sais kun ei alkoholitarjoilu onnistu. -_-

Venytin korvaani, taas kaks milliä kerralla, nyt on kutisevii haavaumii ym.. koska korva ei tykkää yhtään. Mulla tosiaanki pitäs noudattaa sitä milli kuussa rytmiä, mutta eipä mistään löydy venytyskoruja 9 millisenä. Kuudesta ylöspäin pakko venyttää 2 millin harppauksin, meitä huonosti venyviä ei oo ajateltu kunnolla. :/
Kirjoittanut: Irodorareta (Aktiivi)
  • Lähetetty: 27.07.2007 08:16
Hitsi. Ulkona on 19 astetta lämmintä, ja mä olen ruskettunut!
Ouuh...
Kirjoittanut: Raivonkyynel (Nimetön)
  • Lähetetty: 27.07.2007 08:47

Lainaus: Iiriva

URLReittiopas neuvoo

Kiitos *palvoo* Ei olisi muuten tullut mieleenikään.
Kirjoittanut: Transylvania (Aktiivi)
  • Lähetetty: 27.07.2007 08:56
Taas miekkoiseni kanssa sanomista. Ärsyttää suunnattomasti.
Kirjoittanut: Elvira (Aktiivi)
  • Lähetetty: 27.07.2007 10:03
Kuuma ja hiostuttava ilma, tuskainen olo. Pitäisi mennä palaveriin istumaan.. Ei halua!
Kirjoittanut: Valkyria (Aktiivi)
  • Lähetetty: 27.07.2007 10:25
heräsin aikasin kultani vuoksi ja ei se tullu meseen ku vaa hetkeks tol on kauhee kiiree nykyää nyt meen nukkuu taas.
Kirjoittanut: Iiriva (Miss Halloween 2006 & 2007)
  • Lähetetty: 27.07.2007 10:27
Saisivat nämä hirveät, loukkaavat ja ällöttävät unet loppua jo!

Tämä aihe on suljettu. Et voi lähettää tähän aiheeseen vastausta. Aihe on todennäköisimmin suljettu siksi, että siinä käsiteltävä asia on puitu perinpohjaisesti ja ns. kaluttu loppuun, tai sitten aihe ei ole enää ajankohtainen (jos viestiketjussa on käsitelty esimerkiksi festivaalia tai konserttia), tai sitten samasta aiheesta on ollut keskustelua jo aikaisemmin. Goottifoorumilla on myös tapana sulkea sellaiset viestiketjut, jotka sisältävät sata (100) sivua, ja avata uusi viestiketju samasta aiheesta toisaalla. Voit halutessasi kysyä foorumin valvojilta tai ylläpidolta syytä tämän viestiketjun sulkemisen syistä.

Vaihda maisemaa

Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

  • Goottifoorumia selaa 3 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!