Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

Kitinät, natinat ja vinkunat

Kirjoittanut: CybellaTraurig (Aktiivi)
  • #3 161
  • Arvo: Mahtigootti1500
  • Lähetetty: 08.11.2007 22:33
Äähää ei oo totta en pääse metalliristeilylle kun sillon on koeviikko
Kirjoittanut: DeadlyNightshade (Aktiivi)
  • #3 162
  • Arvo: Mahtigootti1500
  • Lähetetty: 08.11.2007 23:08
Masentaa eikä mikään tuntuisi mukavammalta kuin nukkuminen kunnes joskus heräisi pirteänä ja iloisena ja maailma olisi valoisampi.
Kirjoittanut: Iiriva (Miss Halloween 2006 & 2007)
  • Lähetetty: 09.11.2007 07:12
En näemmä saa nukuttua kun stressaan periaatteessa niinkin pientä asiaa kuin kuvisdiplomi. Mutta aika loppuu ja hyvä arvosana siitä on minulle elintärkeä jatkokoulutuksen kannalta. Kunhan saisin edes nelosen tavallisen kymppisuoran rinnalle, mutta vitonen olisi tietysti vielä parempi.... Mutta kolmonen pelkkä pettymys.

Angst.
Kirjoittanut: Funereal Soul (Inkvisiittori)
  • Lähetetty: 09.11.2007 08:57
Väsyttää.. ei saa nukuttua yöllä kun kaikenmaailman asioita pitää miettiä.. Jos vaan voisi sulkea itsensä yöksi
Kirjoittanut: Tuulentytar (Aktiivi)
  • Lähetetty: 09.11.2007 12:32
Mun netti ei toimi kotona. Itkuparku. Onneks oon viikonlopun poissa.
Kirjoittanut: diamond_385 (Aktiivi)
  • #3 166
  • Arvo: Mahtigootti1500
  • Lähetetty: 09.11.2007 13:25
Kelan paperit... miten niitten täyttämisestä voidaan tehdä niin pahuksen hankalaa?
Kirjoittanut: Iiriva (Miss Halloween 2006 & 2007)
  • Lähetetty: 09.11.2007 13:54
Kävelin juuri sateessa koulusta kotiin, ilman sateenvarjoa tietysti. Narf.
Kirjoittanut: diamond_385 (Aktiivi)
  • #3 168
  • Arvo: Mahtigootti1500
  • Lähetetty: 09.11.2007 15:35
Mun pitäis lähtee ulos, tonne myrskyyn, kusettamaan koira. Jippikaijei...
Kirjoittanut: Swanette (Nimetön)
  • Lähetetty: 09.11.2007 16:20
Pyöräilin laulutunnille ja takaisin kovassa sateessa n. 7 km yhteensä. Hiukset vieläkin vähän märät.

(Nimim. En käytä sadetakkeja.)
Kirjoittanut: poison (Organisaattori)
  • Lähetetty: 09.11.2007 17:30
Siellä oli tosiaan tänään harvinaisen kelju keli. Onneks pistin jo talvirotsin päälle

Tämä aihe on suljettu. Et voi lähettää tähän aiheeseen vastausta. Aihe on todennäköisimmin suljettu siksi, että siinä käsiteltävä asia on puitu perinpohjaisesti ja ns. kaluttu loppuun, tai sitten aihe ei ole enää ajankohtainen (jos viestiketjussa on käsitelty esimerkiksi festivaalia tai konserttia), tai sitten samasta aiheesta on ollut keskustelua jo aikaisemmin. Goottifoorumilla on myös tapana sulkea sellaiset viestiketjut, jotka sisältävät sata (100) sivua, ja avata uusi viestiketju samasta aiheesta toisaalla. Voit halutessasi kysyä foorumin valvojilta tai ylläpidolta syytä tämän viestiketjun sulkemisen syistä.

Vaihda maisemaa

Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

  • Goottifoorumia selaa 3 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!