Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

Kitinät, natinat ja vinkunat

Kirjoittanut: raavittu (Aktiivi)
  • #331
  • Arvo: Mahtigootti1500
  • • Muokkasi: raavittu
  • Lähetetty: 06.03.2007 17:53
Kaikki on ihan p*rseestä.

Ei ketään innostais olla malli joskus tässä btw? Oma vakimallini perui ja hirvee hinku päästä kuvamaan .__.
Kirjoittanut: Jensu (Jäsen)
  • #332
  • Arvo: Asiantuntija
  • Lähetetty: 06.03.2007 19:33
ääh loma loppui
jonotin VR:n asiakaspalvelupuhelimeen varmaan puolituntia ja se automaattinen naisääni hoki: "palvelemme sinua hetken kuluttua" ja sitten taas dim pimpeli pom musiikkia. Arrhh!
En jaksais istua viittä tuntia junassa lauantaina yksin Poikaystäväkään ei päässy mukaan, kun niillä on bändin hautajaiskeikka. Tämä tarkoittaa myös sitä, etten pääse kattoon sitä keikkaa
Kirjoittanut: TheSecret (Aktiivi)
  • #333
  • Arvo: Mahtigootti++
  • Lähetetty: 06.03.2007 19:59
kone on ihan jumissa äääääää
Kirjoittanut: Valkyria (Aktiivi)
  • #334
  • Arvo: Mahtigootti++
  • Lähetetty: 06.03.2007 20:16
no jes ihana työ. prkle en saa ikinä tätä tehtyy ku en vaa pysty-.- tahtoo takas mallihommiin -.-
Kirjoittanut: poison (Organisaattori)
  • #335
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 06.03.2007 20:18
Kihti vaivaa, jo ties kuinka monetta päivää, ja maha on kipeä kipulääkkeestä
Kirjoittanut: Chrystalis (Inkvisiittori)
  • #336
  • Arvo: Mahtigootti1500
  • • Muokkasi: Chrystalis
  • Lähetetty: 06.03.2007 21:19
Eikö tuo raavittu etsinyt mallia, tjsp ?? :E

Ja Valkyria halus takas mallinhommiin ?
Kirjoittanut: Doomeri (Aktiivi)
  • #337
  • Arvo: Mahtigootti
  • Lähetetty: 06.03.2007 22:06
EN SAA KÄÄRITTYÄ NYT EDES SÄTKÄÄ KONEELLA.... MIKÄ V**TU MUA VAIVAA?
Kirjoittanut: seidar (Jäsen)
  • #338
  • Arvo: Asiantuntija
  • Lähetetty: 06.03.2007 23:05
Hm, mielenkiintoista miten asiat voivat olla yhtä aikaa piristäviä ja masentavia. Hyviä löytöjä marketissa- piristävää, tilinsaldo- masentavaa.
Niin tai näin, niin aina syytä inistä.
Kirjoittanut: Transylvania (Aktiivi)
  • #339
  • Arvo: Mahtigootti
  • Lähetetty: 07.03.2007 00:03

Lainaus: Doomeri

EN SAA KÄÄRITTYÄ NYT EDES SÄTKÄÄ KONEELLA.... MIKÄ V**TU MUA VAIVAA?


Häh? Koneella? Ootko tosissas? Ite on tullu käännettyä jotain 10v. käsin. Koneilla käärityistä tulee aina liian tiukkoja, koneet hajoaa ja vie tilaa sekä häviävät. Opettele sinäkin vaan kääntämään käsin.
Kirjoittanut: raavittu (Aktiivi)
  • #340
  • Arvo: Mahtigootti1500
  • Lähetetty: 07.03.2007 11:18
Ääh,joudun menemään tänään takas ouluun ja olemaan yksin koko illan. Ei kiva. Miksei kukaan tahdo tulla Pyllyojalle :<< Noh,jospa sitä kattois leffoja ja mässäis tofujäätelöä...

Tämä aihe on suljettu. Et voi lähettää tähän aiheeseen vastausta. Aihe on todennäköisimmin suljettu siksi, että siinä käsiteltävä asia on puitu perinpohjaisesti ja ns. kaluttu loppuun, tai sitten aihe ei ole enää ajankohtainen (jos viestiketjussa on käsitelty esimerkiksi festivaalia tai konserttia), tai sitten samasta aiheesta on ollut keskustelua jo aikaisemmin. Goottifoorumilla on myös tapana sulkea sellaiset viestiketjut, jotka sisältävät sata (100) sivua, ja avata uusi viestiketju samasta aiheesta toisaalla. Voit halutessasi kysyä foorumin valvojilta tai ylläpidolta syytä tämän viestiketjun sulkemisen syistä.

Vaihda maisemaa

Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

  • Goottifoorumia selaa 5 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!