Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

Kirjoita, kun saat jotain kivaa!

Kirjoittanut: Necroerotica (Jäsen)
  • #141
  • Arvo: Mahtigootti+
  • Lähetetty: 05.10.2007 23:12
*Laukku, ihana mustaa pvc:tä, jossa valkoisia pääkalloja.
*Rastapekotuherot.
*Puolipitkä villakankainen talvitakki.

Ihanaa saada tavaroita
Kirjoittanut: Funereal Soul (Inkvisiittori)
  • #142
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 05.10.2007 23:14

Lainaus: Necroerotica

Ihanaa saada tavaroita

Tuo on kyllä asia joka saa aina niin iloiseks.
Kirjoittanut: darkAngel (Aktiivi)
  • #143
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 06.10.2007 01:25

Lainaus: Funereal Soul

Tuo on kyllä asia joka saa aina niin iloiseks.

niin... *huoh* pitäis saada se takki. oon joutunut oleman ilman takkia koko syksyn ja kylmä on ollut... mutta toivottavasti saisin sen jo pian...
Kirjoittanut: diamond_385 (Aktiivi)
  • #144
  • Arvo: Mahtigootti1500
  • Lähetetty: 06.10.2007 12:49
Sain eräältä nettitutultani CSI Miamin kuudennentuotantokauden 1. jakson. Lähetti mesen kautta, eikä ottanut kuin reilut kahdeksan tuntia tuo lataus.
Kirjoittanut: DeadlyNightshade (Aktiivi)
  • #145
  • Arvo: Mahtigootti1500
  • Lähetetty: 06.10.2007 12:57
Sain tänään suklaata ja karkkia :> Karkkipäivä! JEE!
Kirjoittanut: diamond_385 (Aktiivi)
  • #146
  • Arvo: Mahtigootti1500
  • Lähetetty: 06.10.2007 13:00

Lainaus: DeadlyNightshade

Sain tänään suklaata

Minäkin haluan suklaata. Fazerin sinistä mmmmmm...*kuola*
Kirjoittanut: Freya (Jäsen)
  • #147
  • Arvo: Asiantuntija
  • Lähetetty: 06.10.2007 13:45
Minulle vihdoinkin ostettiin mankka! Sisko vei omansa pohjoiseen kun lähti opiskelemaan ja pleikkarilla en voinu kuunnella poltettuja levyjä joita on kirkkaasti yli puolet levyistäni. Nyt vihdoin voin kuunnella niitäkin ^___^
Kirjoittanut: DeadlyNightshade (Aktiivi)
  • #148
  • Arvo: Mahtigootti1500
  • Lähetetty: 06.10.2007 13:51

Lainaus: diamond_385

Minäkin haluan suklaata. Fazerin sinistä mmmmmm...*kuola*

Minulla on Fazerin Mariannesuklaata, juuri sopivan imelää minulle Mutta Maraboun minttukrokantti päihittää tämän mennentullen..
Kirjoittanut: kuina (Jäsen)
  • #149
  • Arvo: Asiantuntija
  • Lähetetty: 06.10.2007 15:00
Ostettii auto Ei iha mitä odotin mutta merkki sentää oli oikee x)
Kirjoittanut: pikkumyy (Nimetön)
  • Lähetetty: 06.10.2007 15:24
Sain tänään hakittua viittakankaan, sellasta mustaa satiinia. saattaa siihen tulla jotain muutaki mut peruskangas ainaki on nyt

Tämä aihe on suljettu. Et voi lähettää tähän aiheeseen vastausta. Aihe on todennäköisimmin suljettu siksi, että siinä käsiteltävä asia on puitu perinpohjaisesti ja ns. kaluttu loppuun, tai sitten aihe ei ole enää ajankohtainen (jos viestiketjussa on käsitelty esimerkiksi festivaalia tai konserttia), tai sitten samasta aiheesta on ollut keskustelua jo aikaisemmin. Goottifoorumilla on myös tapana sulkea sellaiset viestiketjut, jotka sisältävät sata (100) sivua, ja avata uusi viestiketju samasta aiheesta toisaalla. Voit halutessasi kysyä foorumin valvojilta tai ylläpidolta syytä tämän viestiketjun sulkemisen syistä.

Vaihda maisemaa

Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

  • Goottifoorumia selaa 36 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!