Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

Peruukit?

Kirjoittanut: Heetteri (Ex-inkvisiittori & Miss Halloween 2008)
  • Lähetetty: 05.11.2008 13:50

Lainaus: Mystification

Mahongin värinen.
Harkinnut jo sen pienen ikuisuuden.


Tulet tod.näk. pettymään. Ostin itse aikoinaan tuollaisen, ja se meni ensimmäisen käytön jälkeen heti niin hirveään takkuun ettei sitä enää selväksi saanut.
Kirjoittanut: Gottero (Jäsen)
  • Lähetetty: 05.11.2008 13:57

Lainaus: Mystification

Mahongin värinen.

Kaunis! Ja sopivan pituinen
Kirjoittanut: Mystification (Aktiivi)
  • #23
  • Arvo: Mahtigootti+
  • • Muokkasi: Mystification
  • Lähetetty: 05.11.2008 14:53

Lainaus: Heetteri

Tulet tod.näk. pettymään.


No, otin sen riskin. Ja arkikäyttöön en meinaa, ainoastaan tuunattavaksi jne.
Tarkoituksena on siis kiinnittää tuohon dreadlockseja, pikkulettejä, suorakuidusta tehtyjä siis ynnä muuta. Eri asia onnistuuko, mutta aina kannattaa kokeilla.
Vaihda maisemaa

Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

  • Goottifoorumia selaa 38 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!