Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

Kitinät, narinat ja vinkunat (osa 4)

Kirjoittanut: BronzeRain (Aktiivi)
  • #741
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 03.10.2008 15:49
Kelan täti kertoi että vaikka muuttaisin omilleni, en silti saisi opintorahaa. Voihan V I T T U! Ja vanhemmat muka tienaavat huonosti, omien sanojensa mukaan.
Eli saankin sitten haudata haaveet omasta kämpästä siihen asti kunnes olen 20 ja ukonpuoleni tulee sivarista. Eli menee vielä reilu vuosi.
Kirjoittanut: Funereal Soul (Inkvisiittori)
  • #742
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 03.10.2008 17:23
Niskat ja hartiat on ihan jumissa ja sen seurauksena sitten armoton pääkipu..
Kirjoittanut: poison (Organisaattori)
  • #743
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 03.10.2008 17:33

Lainaus: Funereal Soul

Niskat ja hartiat on ihan jumissa ja sen seurauksena sitten armoton pääkipu.

Eikös Dark Eyes (?) voi hieroa ?
Kirjoittanut: Funereal Soul (Inkvisiittori)
  • #744
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 03.10.2008 17:47

Lainaus: poison

Eikös Dark Eyes (?) voi hieroa ?

Se kun tuppaa olemaan hiukan laiska sen suhteen Tarvitsen oman orjan hierojakseni..
Kirjoittanut: mainajainen (Jäsen)
  • #745
  • Arvo: Tulokas
  • Lähetetty: 03.10.2008 18:00
Persaukinen ja palkka tulee tiistaina...Onneks palkkakuitti tuli ja muistutti et massia tulee mut vasta sillon...Markkinoilta olis voinu ostaa vaikka mitä härpäkettä..Ja lauantaina ei pääse baariinkaan...
Kirjoittanut: SirMarylee (Aktiivi)
  • Lähetetty: 03.10.2008 21:10
Joudun kuuntelemaan ****** sepustusta tuubasta, koska en kehtaa sanoo tulevalle wanhojen parilleni ettei kiinnosta GOD HELP ME PLEASE -.-''''''
Kirjoittanut: Iiriva (Miss Halloween 2006 & 2007)
  • Lähetetty: 04.10.2008 15:58
En saa millään aloitettua yhden artikkelin kirjoittamista, koska siitä tulisi liian tyhmä, liian pitkä, tai menisi aiheen vierestä Äh, mihin sekin taitoni on kadonnut... Näemmä kaikki katoaa heti kun niitä ei käytä.
Kirjoittanut: Funereal Soul (Inkvisiittori)
  • #748
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 04.10.2008 17:54
Pappani makaa todella huonossa kunnossa sairaalan teholla. Pelottaa, kuinka tulee käymään. Onko kohta hautajaiset edessä..
Kirjoittanut: FrozenCorpse (Aktiivi)
  • Lähetetty: 04.10.2008 18:48
Mä olen yksin. Voiko enää yksinäisempi ollakaan? Ei ole yhtää ketään. EI ede s lemmikkejä!
Kirjoittanut: poison (Organisaattori)
  • #750
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 04.10.2008 19:08

Lainaus: FrozenCorpse

EI ede s lemmikkejä!

Mutta eikös sulla ollut lemmikkejä? Missäs ne ovat. Mulla on kissa tuossa seurana

Tämä aihe on suljettu. Et voi lähettää tähän aiheeseen vastausta. Aihe on todennäköisimmin suljettu siksi, että siinä käsiteltävä asia on puitu perinpohjaisesti ja ns. kaluttu loppuun, tai sitten aihe ei ole enää ajankohtainen (jos viestiketjussa on käsitelty esimerkiksi festivaalia tai konserttia), tai sitten samasta aiheesta on ollut keskustelua jo aikaisemmin. Goottifoorumilla on myös tapana sulkea sellaiset viestiketjut, jotka sisältävät sata (100) sivua, ja avata uusi viestiketju samasta aiheesta toisaalla. Voit halutessasi kysyä foorumin valvojilta tai ylläpidolta syytä tämän viestiketjun sulkemisen syistä.

Vaihda maisemaa

Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

  • Goottifoorumia selaa 19 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!