Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

Käyttäjäin esittelyt.

Kirjoittanut: rag doll (Jäsen)
  • #591
  • Arvo: Edistynyt
  • Lähetetty: 21.11.2007 15:05
Irodorareta
Eli samanlainen kun minä. Mäkin olen joku goottiernurokkaripunkkarihevariemofriiikki.
Joka tapauksessa, tervetuloa!

Kiva ku viimein löytää samanlaisia ihmisiä.
Kirjoittanut: rag doll (Jäsen)
  • #592
  • Arvo: Edistynyt
  • Lähetetty: 21.11.2007 15:09
Jennife

"onko täällä muita oululaisia?"

No mä vähän niinku ainakin olun paikkakunnalla.
Kirjoittanut: Irodorareta (Aktiivi)
  • #593
  • Arvo: Mahtigootti++
  • Lähetetty: 21.11.2007 15:10

Lainaus: rag doll

Eli samanlainen kun minä.

Jep. Kaiken lisäksi mäkin olen 12...
Kirjoittanut: rag doll (Jäsen)
  • #594
  • Arvo: Edistynyt
  • Lähetetty: 21.11.2007 15:39
vau! todellakin samanlaisia. Kavereita? =D
Kirjoittanut: MsUnknow (Jäsen)
  • #595
  • Arvo: Edistynyt
  • Lähetetty: 21.11.2007 16:21
Olen Maria
En kerro ikäni ku ette silti uskois...
Asun Stadis
Kuuntelen metallii rockkii hevii ja vähän poppii..
Jos olisin eläin, olisin kissa...
Ei muuta!!!
Kirjoittanut: MsUnknow (Jäsen)
  • #596
  • Arvo: Edistynyt
  • Lähetetty: 21.11.2007 16:22
Tai no khyl uskoisitte: 12wee
Kirjoittanut: Halfheart (Nimetön)
  • Lähetetty: 22.11.2007 19:56
Joo eli mie oon tällänen karvanen ja haiseva peikko täältä jostain etelä-suomesta. Musaa tulee kuunneltuu, leffoja kateltuu ja joskus kännissäkin örvellettyy. Ei oo lemmikkei ja nimee en kerro!
Kirjoittanut: Dragonfly (Jäsen)
  • #598
  • Arvo: Asiantuntija
  • Lähetetty: 23.11.2007 16:14

Lainaus: Peikko

ja jos hyvin käy valmistun tänä vuonna kokiksi


Ja toivottavasti käy .
t. toinen kokki vm -07
Kirjoittanut: kalmakalle (Aktiivi)
  • Lähetetty: 25.11.2007 15:19
Olen 29 vuotias Muusikon ja taiteilian renttu Jyväskylästä.
Lapsia on 2 poikaa ja vaimo tietysti.
Töissä ole Vartijana
Kaljuksi ajeltu pää
Mustissa liikun (HEH niinkuin muut täällä ei liikuisi)
Luen aika paljon, Historia, sotakirjallisuus, Raamattu...
Mitäs muuta... Kysellä saa..................
Kirjoittanut: anzku (Jäsen)
  • #600
  • Arvo: Tulokas
  • • Muokkasi: anzku
  • Lähetetty: 25.11.2007 18:34
No mä oon 14 vuotias tyttö täält Janakkalasta...Oikea nimeni on Anna mut kutsukaa Anskuks! En varsinaisesti ole gootti käytän tummia vaatteita ja hieman goottimaisia Ja Kyllä niitä helyjäki noist vaatteista yleensä löytyy ja sen seurauksena mukava kilinä kuuluu ku kävelen mutta en kai ole täysin gootti...tai no en kyl omasta mielestäni.. Tykkään kuunnella Musiikkia ja pidän eläimistä njoop Omistan aika kieroutuneen huumorin tajun ja ajattelen joka toisen asian ainakin kaksimielisesti!;D Noo mut siinä nyt on jtn musta..

Tämä aihe on suljettu. Et voi lähettää tähän aiheeseen vastausta. Aihe on todennäköisimmin suljettu siksi, että siinä käsiteltävä asia on puitu perinpohjaisesti ja ns. kaluttu loppuun, tai sitten aihe ei ole enää ajankohtainen (jos viestiketjussa on käsitelty esimerkiksi festivaalia tai konserttia), tai sitten samasta aiheesta on ollut keskustelua jo aikaisemmin. Goottifoorumilla on myös tapana sulkea sellaiset viestiketjut, jotka sisältävät sata (100) sivua, ja avata uusi viestiketju samasta aiheesta toisaalla. Voit halutessasi kysyä foorumin valvojilta tai ylläpidolta syytä tämän viestiketjun sulkemisen syistä.

Vaihda maisemaa

Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

  • Goottifoorumia selaa 8 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!