Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

Miitti Oulussa?

Kirjoittanut: AuroraBorealis (Aktiivi)
  • #521
  • Arvo: Mahtigootti++
  • Lähetetty: 24.08.2007 20:25

Lainaus: Moruganna

Tänään keskustassa korttelihaipakka, onko kukaan (muu kuin minä) menossa?

Tämä pisti haipakkalaisille taksia tuolloin. Elikkä töissä istuin.. :P

Lainaus: Kivesnipsutin

että ihan hyvä vaan etten päässyt nolaamaan itseäni gootti.nettiläisten edessä.

Voi harmi!
Kirjoittanut: Doomeri (Aktiivi)
  • #522
  • Arvo: Mahtigootti
  • Lähetetty: 29.08.2007 08:05
Laitetaanko miittiä kehiin joku päivä?

Ps:Juopotuttaa

Tuo äskönen lilithin viesti on mun käsialaa... ...Perhana ku oon vielä niin aamu unessa...
Kirjoittanut: raavittu (Aktiivi)
  • #523
  • Arvo: Mahtigootti1500
  • Lähetetty: 29.08.2007 09:02
Voishan tota... Mäki ku oon nyt työttömänä, niin olis kiva nähä muitakin ihmisiä ku jtn työkkärin ja sossun... työntekijöitä. Missä, milloin?
Kirjoittanut: Moruganna (Aktiivi)
  • #524
  • Arvo: Mahtigootti
  • Lähetetty: 29.08.2007 11:00
Minäkin tulen! Sanokaa vain paikka ja aika
Kirjoittanut: Funereal Soul (Inkvisiittori)
  • #525
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 29.08.2007 14:32
Voi olis kiva jos itsekin pääsis tulemaan matkaa on parisataa km. mut kai sitä jollain jos ei töissä ole..
Paitsi taitaisi sit käydä niin etten kuitenkaan uskaltaisi. hui..
Kirjoittanut: raavittu (Aktiivi)
  • #526
  • Arvo: Mahtigootti1500
  • Lähetetty: 29.08.2007 14:39
Musta tuntuu,et mulle käy niin,etten uskalla
Kirjoittanut: Funereal Soul (Inkvisiittori)
  • #527
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 29.08.2007 14:44
hih, sittenhän meitä on kaksi
Kirjoittanut: Lilith (Aktiivi)
  • #528
  • Arvo: Mahtigootti+
  • Lähetetty: 29.08.2007 15:18
Kellään aika ja paikka ehdotuksia?

^uskallatte, ei se niin kamalaa voi olla. Ja minä voin laittaa paperi pussin päähän... niin näytän huomattavasti vähemmän pelottavalta.
Kirjoittanut: Moruganna (Aktiivi)
  • #529
  • Arvo: Mahtigootti
  • Lähetetty: 29.08.2007 15:44
Joku kahvila tahi sitten jonkun kämpille olisi kiva mennä, kun ulkona alkaa (ainakin minusta) olla sen verran kylmä ettei siellä tarkene istuskella :/
Kirjoittanut: Lilith (Aktiivi)
  • #530
  • Arvo: Mahtigootti+
  • Lähetetty: 29.08.2007 15:51
Meille ainakin voisi mennä...

Tämä aihe on suljettu. Et voi lähettää tähän aiheeseen vastausta. Aihe on todennäköisimmin suljettu siksi, että siinä käsiteltävä asia on puitu perinpohjaisesti ja ns. kaluttu loppuun, tai sitten aihe ei ole enää ajankohtainen (jos viestiketjussa on käsitelty esimerkiksi festivaalia tai konserttia), tai sitten samasta aiheesta on ollut keskustelua jo aikaisemmin. Goottifoorumilla on myös tapana sulkea sellaiset viestiketjut, jotka sisältävät sata (100) sivua, ja avata uusi viestiketju samasta aiheesta toisaalla. Voit halutessasi kysyä foorumin valvojilta tai ylläpidolta syytä tämän viestiketjun sulkemisen syistä.

Vaihda maisemaa

Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

  • Goottifoorumia selaa 7 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!