Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

Kun eivät voimat enää riittänetkään..

Kirjoittanut: Swanette (Nimetön)
  • Lähetetty: 09.04.2007 13:23

Lainaus: FrozenCorpse

mulla on kanssa ollut taas hiukan noita masennuksia ku mikää ei kiinnosta, haluu vaa pois, pois pois ihan kaikesta, ei tahdo nähdä ketää, kadota vaa yksinäisyytee ja rauhaa,

Kuulostaa todella tutulta. :/
Kirjoittanut: FrozenCorpse (Aktiivi)
  • Lähetetty: 15.04.2007 15:23
Masentaa todella paljon ton ekan rottani poislähtö.. se vie kaiken innon ja muun ilon, mutta onneksi loput 3 jää mun seuraks mua piristämään ja tee auttaa suruun..

Tämä aihe on suljettu. Et voi lähettää tähän aiheeseen vastausta. Aihe on todennäköisimmin suljettu siksi, että siinä käsiteltävä asia on puitu perinpohjaisesti ja ns. kaluttu loppuun, tai sitten aihe ei ole enää ajankohtainen (jos viestiketjussa on käsitelty esimerkiksi festivaalia tai konserttia), tai sitten samasta aiheesta on ollut keskustelua jo aikaisemmin. Goottifoorumilla on myös tapana sulkea sellaiset viestiketjut, jotka sisältävät sata (100) sivua, ja avata uusi viestiketju samasta aiheesta toisaalla. Voit halutessasi kysyä foorumin valvojilta tai ylläpidolta syytä tämän viestiketjun sulkemisen syistä.

Vaihda maisemaa

Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

  • Goottifoorumia selaa 44 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!