Gootti.net

Tule osaksi goottiyhteisöä. Liity jäseneksi!

Goottifoorumi: Tiedotteet ja ohjeet: Kumman toiminnon haluat foorumille?

Äänestys/kysely myöskin.

Yksityisviestejä en hirveästi käytä, mutta tuo äänestyshommeli olisi tosiaankin parempi vaihtoehtoi kuin tuo "a vai b"-tyyppinen aihe, jossa turhia viestejäkin on erittäin helppo kerätä vaikka yhden kirjaimen viestillä, jos niikseen on.

Vah! Denuone latine loquebar? Me ineptum. Interdum modo elabitur.

Omasta mielestäni se aiemmin kannatusta saanut äänestys olisi enemmän kuin kätevä(ja huokeampikin!), sillä meinaan saisi mm sen mr ja miss halloween kisan tehtyä helpommin, ynnä muuta mukavaa.. Täältä siis nousee käsi äänestykselle o/

Are you ready to fall eyes shut, dead, dead as a stone to the hands of archangels

  • Muokkasi: Deadboy

Wham Bam Thank You Ma'am!

Äänestän äänestystä.

And now that we're dead we've learned how to live

Äänestys/kysely, koska yksityisviestit on ainakin minusta jotenkin hämärästi ja oudosti toimiva toiminto ja eikä se ole kovinkaan suosittu. Ja äänesty ja kysely toiminnolla voitaisiin ehkä saada turhia aiheita vähemmäksi.

Tie helvettiin on kivetty murtuneilla sieluilla.

äänestys / kyselyt

I focus on the pain. The only thing that's real..

Äänestys

Kun valo taas nousee ei se löydä kuin kylmyyden, kuolleiden kasvojen loistonkatseen

Lainaus: TheSecret

mun ääneni menee myös aanestyksille ja kyselyille. Foorumilla tuntus nyt jo olevan ihan hirveesti ton tyyppisiä aiheita, mitkä vie sijaa sellasilta oikeilta keskusteluilta. ehkä ne keskustelut pääsis paremmin esille ton toiminnon avulla, kun äänestykset erottus eritavalla joukosta

minunkin ääneni

Yes, I do believe in love that lasts forever. But how long does forever last? That's another story...

  • Muokkasi: Irodorareta
Minunkin ääneni menee äänestyksille ja kyselyille.

We dont know where you are or where you are going but we llove you. www.ruoska.net/puolue

Minäkin annan puoltoääneni äänestyksille/kyselyille. Varmaankin käyttökelpoisempi vaihtoehto.

You have to be free to kill yourself.

Tämä aihe on suljettu. Et voi lähettää tähän aiheeseen vastausta. Aihe on todennäköisimmin suljettu siksi, että siinä käsiteltävä asia on puitu perinpohjaisesti ja ns. kaluttu loppuun, tai sitten aihe ei ole enää ajankohtainen (jos viestiketjussa on käsitelty esimerkiksi festivaalia tai konserttia), tai sitten samasta aiheesta on ollut keskustelua jo aikaisemmin. Goottifoorumilla on myös tapana sulkea sellaiset viestiketjut, jotka sisältävät sata (100) sivua, ja avata uusi viestiketju samasta aiheesta toisaalla. Voit halutessasi kysyä foorumin valvojilta tai ylläpidolta syytä tämän viestiketjun sulkemisen syistä.

  • Tälläkin hetkellä suurta suomalaista goottifoorumia selaa 10 vakoilijaa ja 5 goottiyhteisön jäsentä (Piiskansiima, Vampira_666, Myria, Jacob, eyrie). Kävijäennätys koettiin 24.03.2008 23.23, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 87 henkeä!