Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

Kitinät, narinat ja vinkunat (osa 4)

Kirjoittanut: Cata (Aktiivi)
  • #11
  • Arvo: Mahtigootti++
  • Lähetetty: 13.07.2008 01:33
Hii, palasinpa takaisin VF-sivustolle, ja väännän html-koodeja kun klockan on 1:30!
hiihii, nyt otan melatoniinia ja tästä tulee vielä hauskempaa!
Kirjoittanut: Tiragen (Nimetön)
  • Lähetetty: 13.07.2008 09:46
Nyt on Kaustisen festarit polkastu käyntiin, illalla meni ylimyöhään, ja heti aamukasilta oli harjoitukset. Liian vähäiset yöunet. Väsyttää, väsyttää, väsyttää. Ja ottaa päähän, vielä viikko tätä ruljanssia.
Kirjoittanut: darkAngel (Aktiivi)
  • #13
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 13.07.2008 15:30
kuvotan itseäni. joka kerta kun katon peiliin, tekee mieli oksentaa. miä vihaan sitä ihmistä joka katsoo takaisin. mietin aamuyöstä syitä miksi miusta tuli henkisesti raunio. syytin niitä jotka peruskoulussa haukkui, töni ja morkkas. sit joku pieni ääni sanoi että älä syytä muita, oma vika. se oli ihan ku joku ala-aste aikasista kiusaajista olis kuiskannu äänettömästi. miä alan kuulla ääniä pääni sisältä. pitää vaan toivoa että se olis menny väsymyksen ja angstin piikkiin.
Kirjoittanut: MissAnnThrope (Aktiivi)
  • #14
  • Arvo: Mahtigootti+
  • Lähetetty: 13.07.2008 18:02
Taloon tulee lattianlakkaajaukkeli, joten pitää mennä evakkoon muutamaksi päiväksi. Ja juuri kun tuli sellainen olo, että voisi vaan olla kotona pari päivää rauhottumassa ja tekemättä yhtään mitään.
Kirjoittanut: Piiskansiima (Jäsen)
  • Lähetetty: 13.07.2008 18:17
Tekisi mieleni askarrella pàskarrella mutta kun ei ole aa) tarvikkeita eikä oikeastaan bee) taitoa niin haaveeksihan tuo jää. V t u.
Kirjoittanut: FrozenCorpse (Aktiivi)
  • Lähetetty: 13.07.2008 18:34
Viduttaa noi pissikset jotka naureskelee ja sitte kuvittelevat, etten tajua että ne nauraa mulle. Ja noi spurgut, jotka tarjoilee kaljaa tms.. yäk.
Kirjoittanut: raavittu (Aktiivi)
  • #17
  • Arvo: Mahtigootti1500
  • Lähetetty: 14.07.2008 17:52
Oon rakastunut.
Kirjoittanut: poison (Organisaattori)
  • #18
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 14.07.2008 17:58

Lainaus: raavittu

Oon rakastunut.

Mitäs kitisemisen aihetta siinä on, eikös se oo mukavaa
Kirjoittanut: Myria (Aktiivi)
  • #19
  • Arvo: Mahtigootti+
  • Lähetetty: 14.07.2008 18:15
Ei välttämättä.
Mistäs pitäisi kitistä? Mulla on tylsää. Aina. Ei ikinä mitään tekemistä.
Kirjoittanut: raavittu (Aktiivi)
  • #20
  • Arvo: Mahtigootti1500
  • Lähetetty: 14.07.2008 18:15

Lainaus: poison

Mitäs kitisemisen aihetta siinä on, eikös se oo mukavaa


Olis, jos kohdekin olis vaikka tuo oma ukko, mutta kun kyseessä on toinen henkilö... :/

Tämä aihe on suljettu. Et voi lähettää tähän aiheeseen vastausta. Aihe on todennäköisimmin suljettu siksi, että siinä käsiteltävä asia on puitu perinpohjaisesti ja ns. kaluttu loppuun, tai sitten aihe ei ole enää ajankohtainen (jos viestiketjussa on käsitelty esimerkiksi festivaalia tai konserttia), tai sitten samasta aiheesta on ollut keskustelua jo aikaisemmin. Goottifoorumilla on myös tapana sulkea sellaiset viestiketjut, jotka sisältävät sata (100) sivua, ja avata uusi viestiketju samasta aiheesta toisaalla. Voit halutessasi kysyä foorumin valvojilta tai ylläpidolta syytä tämän viestiketjun sulkemisen syistä.

Vaihda maisemaa

Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

  • Goottifoorumia selaa 30 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!