Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

Kitinät, narinat ja vinkunat (osa 7)

Kirjoittanut: Heetteri (Ex-inkvisiittori & Miss Halloween 2008)
  • Lähetetty: 01.04.2009 09:12

Lainaus: Blackrat

Aprillia?


No totta kai. En mä jaksa keksiä mtn aprillipiloja.
Kirjoittanut: Blackrat (Jäsen)
  • #32
  • Arvo: Mahtigootti
  • Lähetetty: 01.04.2009 09:13
Heetteri
Mä päätin heti aamusta etten ylläty mistään mitä kukaan tänään sanoo, mutta sä kyllä hätkäytit hieman
Kirjoittanut: Heetteri (Ex-inkvisiittori & Miss Halloween 2008)
  • Lähetetty: 01.04.2009 09:39

Lainaus: Blackrat

Mä päätin heti aamusta etten ylläty mistään mitä kukaan tänään sanoo, mutta sä kyllä hätkäytit hieman


SHOCK VALUE
...Paras aprillipila tähän mennessä on tapahtunut lolita- ja J-tyylifoorumi Enfant Terriblelle: http://www.enfantterrible.fi/
...Repesin totaalisesti.
Kirjoittanut: Ultimecia (Jäsen)
  • #34
  • Arvo: Mahtigootti
  • Lähetetty: 01.04.2009 12:52

Lainaus: Heetteri

...Paras aprillipila tähän mennessä on tapahtunut lolita- ja J-tyylifoorumi Enfant Terriblelle: http://www.enfantterrible.fi/
...Repesin totaalisesti.


Ehdottomasti paras! Katainen ja kumppanit ovat niin suloisia

Ja kitinöihin:
On se muuten niin hemmetin kiva olla koeviikolla sairaana. Kuumetta on ollut nyt noin viikon ajan. Verikokeissa ja nieluviljelyssä olen joo käynyt, mutta niiden mukaan minulla ei ole mitään sen vakavampaa kuin tavallista ärhäkämpi flunssa. GRAAH.
Kirjoittanut: Dark Eyes (Inkvisiittori)
  • #35
  • Arvo: Mahtigootti+
  • • Muokkasi: Dark Eyes
  • Lähetetty: 01.04.2009 13:46
Vituttaa suunnattomasti (pardon my french) kun on olemassa ihmisiä jotka laukovat "absoluuttisia totuuksia" asioista, ja kun vastapalloon yrittää heittää omaa mielipidettään tai esittää muuten vain eriäviä -faktoja- aiheesta, niin heti vedetään "ai sä tiedät sitten kaiken paremmin" -korttia tai muuta vastaavaa. V1ttu 544t4n4!

Kröhöm.

Ja tähän päälle vielä parkkisakko 10min ylityksellä. Mahtava alku keväälle.
Kirjoittanut: Vampiric_ (Jäsen)
  • Lähetetty: 01.04.2009 16:26
Uuuarrh oli hirveä päivä koulussa -.- NIin alko kiehuun kun näki yhden ihmisen naaman, että olis tehny mieli vaa lyödä seinää ja lähtee muualle. -.-
Kirjoittanut: Myria (Aktiivi)
  • #37
  • Arvo: Mahtigootti+
  • Lähetetty: 01.04.2009 16:44

Lainaus: Heetteri

Paras aprillipila tähän mennessä on tapahtunut lolita- ja J-tyylifoorumi Enfant Terriblelle: http://www.enfantterrible.fi/
...Repesin totaalisesti.

Mä en edes ensin huomannut mitään:''DD Yritin oikein etisä, että mikä pila tuolla nyt on, ja tajusin vasta vähän ajan kuluttua.. Oikeanlaitimmainen vähemmän sievä lolita kavalsi.

Huomenna matikankoe, ja stressaan sitä jo nyt ihan älyttömästi. Lisäksi on vähän outo olo, ihan kuin päätä särkisi muttei kuitenkaan särje: /
Kirjoittanut: Cata (Aktiivi)
  • #38
  • Arvo: Mahtigootti++
  • Lähetetty: 01.04.2009 21:09
jea, kuntoutustuki-hakemus tuli taas bumerangina takaisin. Yritetään vielä kolmannen kerran, jos ei vieläkään nappaa niin sitten hankitaan huumeongelma, anoreksia ja yritetään itsemurhaa.
Kirjoittanut: Elegia (Aktiivi)
  • Lähetetty: 01.04.2009 21:35
Enpä jaksa taaskaan mitään. Tuntuu että kaikki hönkivät kokoajan niskaan ja odottavat suuria ja muuta shittiä..
Ja huomenna pitäisi herätä jo klo.9 ja odottaa että nuohooja tulee käymään. -.-

Niin henkisesti kuin fyysisestikin, olen väsynyt.
Kirjoittanut: Vampiric_ (Jäsen)
  • Lähetetty: 01.04.2009 23:34
Taas tuli sieppaava ikävä kadonnutta kissaamme.. Näin siitä taas unta lähipäivinä, että se tuli takaisin.. Puoltoista vuotta on ollut kateissa...

Tämä aihe on suljettu. Et voi lähettää tähän aiheeseen vastausta. Aihe on todennäköisimmin suljettu siksi, että siinä käsiteltävä asia on puitu perinpohjaisesti ja ns. kaluttu loppuun, tai sitten aihe ei ole enää ajankohtainen (jos viestiketjussa on käsitelty esimerkiksi festivaalia tai konserttia), tai sitten samasta aiheesta on ollut keskustelua jo aikaisemmin. Goottifoorumilla on myös tapana sulkea sellaiset viestiketjut, jotka sisältävät sata (100) sivua, ja avata uusi viestiketju samasta aiheesta toisaalla. Voit halutessasi kysyä foorumin valvojilta tai ylläpidolta syytä tämän viestiketjun sulkemisen syistä.

Vaihda maisemaa

Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

  • Goottifoorumia selaa 22 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!