Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

asiat joita ette huomaa "muuta ku joskus"

Kirjoittanut: liothe (Nimetön)
  • Lähetetty: 11.07.2007 10:51

Lainaus: Sharwynn

Kuulostaapas tutulta


Hiphei! En ole yksin.
Kirjoittanut: nocturnal_chimaira (Nimetön)
  • Lähetetty: 11.07.2007 11:40

Lainaus: Irodorareta

En olekaan ainoa!!!


wiiiiiii
Kirjoittanut: Irodorareta (Aktiivi)
  • #73
  • Arvo: Mahtigootti++
  • Lähetetty: 13.07.2007 10:59

Lainaus: Swanette

Lainaus: M Chaosbreather
Otan riipuksesta kiinni ja riivin sitä edestakaisin, vasemmalta oikealle ja oikealta vasemmalle. En tiedä tajusiko kukaan.

Juuri noin teen usein minäkin.

Ja minä.
Kirjoittanut: nocturnal_chimaira (Nimetön)
  • Lähetetty: 13.07.2007 12:15
minulla on pakonomainen tarve tulla joka aamu koneelle
Kirjoittanut: darkAngel (Aktiivi)
  • #75
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 13.07.2007 14:05

Lainaus: nocturnal_chimaira

minulla on pakonomainen tarve tulla joka aamu koneelle

sama täällä.
Kirjoittanut: Irodorareta (Aktiivi)
  • #76
  • Arvo: Mahtigootti++
  • Lähetetty: 13.07.2007 14:17

Lainaus: darkAngel

Lainaus: nocturnal_chimaira
minulla on pakonomainen tarve tulla joka aamu koneelle

sama täällä.

Ja täällä.
Kirjoittanut: FrozenCorpse (Aktiivi)
  • Lähetetty: 13.07.2007 15:26
Nukkuessani pidän peitonreunasta kii, niin että käsi on leukaani vasten peiton kanssa. Tämä tapa on ollut ihan pienestä asti, lie miksi... Toisinaan unohdan sen ja toisinaan se tulee esiin.
Kirjoittanut: Valkyria (Aktiivi)
  • #78
  • Arvo: Mahtigootti++
  • Lähetetty: 13.07.2007 17:08

Lainaus: nocturnal_chimaira

mie aina päden itsekseni, toivottavasti se on normaalia. Se on aina sellaista "nonii, tosi mahtavasti tehty toiki, ny menee kaikki persauksillee"

et oo ainoo! aika usein sanon vaik metros ääneen: no **** olipa tosi fiksua kiti äärettömän fiksua nooh siitäs stna nyt sait! prkleen tyhmä pässi juuri niin et sit voinu jotenki toisel taval tehä. just jooo.
Kirjoittanut: liothe (Nimetön)
  • #79
  • • Muokkasi: liothe
  • Lähetetty: 18.07.2007 12:27
Hmm.. mulla on myös tapana lukea kaikkea ja kaikki. Jos miulla ei ole syödessä mitään luettavaa, niin otan vaikka jonkin ruokapakkauksen, jossa on tuoteseloste ja luen sitä.
Kirjoittanut: Valkyria (Aktiivi)
  • #80
  • Arvo: Mahtigootti++
  • Lähetetty: 18.07.2007 13:01
joo munkin on ihan pakko lukea jtn jos syön muuten en syö

Tämä aihe on suljettu. Et voi lähettää tähän aiheeseen vastausta. Aihe on todennäköisimmin suljettu siksi, että siinä käsiteltävä asia on puitu perinpohjaisesti ja ns. kaluttu loppuun, tai sitten aihe ei ole enää ajankohtainen (jos viestiketjussa on käsitelty esimerkiksi festivaalia tai konserttia), tai sitten samasta aiheesta on ollut keskustelua jo aikaisemmin. Goottifoorumilla on myös tapana sulkea sellaiset viestiketjut, jotka sisältävät sata (100) sivua, ja avata uusi viestiketju samasta aiheesta toisaalla. Voit halutessasi kysyä foorumin valvojilta tai ylläpidolta syytä tämän viestiketjun sulkemisen syistä.

Vaihda maisemaa

Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

  • Goottifoorumia selaa 16 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!