Tule osaksi goottiyhteisöä. Liity jäseneksi!
Sullo Gootti.net kännykkääsi, laita osoite www.gootti.mobi kirjanmerkkeihisi!
"Meitä tallustaa tällä planeetalla kuusi miljardia, kuusi miljardia pienempää maailmaa yhden isomman pinnalla. Jokainen oikea eepos, täynnä tragediaa, ja voittoa, hyvää ja pahaa."
Tule tervehtimään minua www.irc.fi/evilg_rin
älä anna muiden vaikuttaa itseesi
Pulmatilanne? Lähetä viestiä foorumin valvojille.
Which bone in her body should I break first
Lainaus: groomeri
usein vain on ikävää, että vaikka tuosta kiusaamisesta kuinka puhuu vanhemmille ja opettajille, niin he tuppaavat ummistamaan silmänsä.
World renowned failure at both death and life Given nothingness, purgatory blight To run and hide, a cowardly procedure Options exhausted, except for anesthesia - anesthesia I don't feel anything.
Lainaus: AuroraBorealis
Kukaan ei tajunnu että olinko koulussa vai en, en saanu poissaoloja tunneista jotka vietin yksin pusikossa tupakalla.
Lainaus: Devilsbride
Olen kuulemma verrattavissa Johanna Tukiaiseen.
Elämä on kuin suklaaboksi. Joskus se on täynnä kuolleita rottia.
A nightingale in a golden cage.
Vain yhteisön jäseneksi liittyneet käyttäjät voivat lähettää viestejä tänne. Ilmoita käyttäjätunnuksesi ja salasanasi ennen viestin lähettämistä, tai liity ensin jäseneksi.