Gootti.net

Ajankohtaista 1/2020: Foorumi on toistaiseksi vain lukumoodissa. Uusien viestien tai viestiketjujen lähettäminen ei ole mahdollista. Jäseneksi liittyminen ei ole mahdollista. Vanhat jäsenet voivat kirjautua sisään ja lukea sekä vastaanottaa yksityisviestejä, sekä päivittää profiilinsa tietoja.

Etsitään ystävää

Kirjoittanut: diamond_385 (Aktiivi)
  • #181
  • Arvo: Mahtigootti1500
  • Lähetetty: 30.11.2007 19:06

Lainaus: Sire


Vois vaikka heittää noppaa niin saa uhrin valittua...mmmm...


*muoks*

random.org valitsi kolme onnetonta jotka tulen lisäämään mesessä listalleni. Varokaatten.


Miten tästäkin nyt ikinä selvitään . kumpaa pelottaa enemmän... sua vaiko mua?
Kirjoittanut: Sire (Aktiivi)
  • #182
  • Arvo: Mahtigootti
  • Lähetetty: 30.11.2007 19:31

Lainaus: diamond_385

kumpaa pelottaa enemmän... sua vaiko mua?


En tiiä. Meidän jutut kuitenkin liikkuu toisinaan aivan omalla tasollaan. Eipä silti, valkotakit ovat toistaiseksi pysytelleet riittävän kaukana

Hm...milloinkahan lisäilisin enemmän porukkaa täältä meseen...har har. Kiusin teitä

Uskaliaimmat saavat toki lisätä minut aivan oma-aloitteisesti.
Kirjoittanut: Kybele (Jäsen)
  • #183
  • Arvo: Edistynyt
  • Lähetetty: 02.01.2008 18:24
minullekin saa tulla juttelemaan, jos uskaltaa jos on kuvia ircissä ja kaipaa juttuseuraa niin olen siellä(kin) nickillä Kybele.
Kirjoittanut: Dead_Touch (Jäsen)
  • #184
  • Arvo: Edistynyt
  • Lähetetty: 02.01.2008 20:59
olishan se hienoa jos olis YSTÄVIÄ jotka kehtaa mun kans johki lähtee ja jotka välittääs..mut se on ehkä liikaa vaadittu (siltä musta tällä hetekellä tuntuu ja pahasti)olen jo keriinny vuosien varrella unohtamaan mitä tosi ystävyys on tai siis kuvani ystävyydestä on vääristynyt nykyisten (tai siis pitäisi kai puhua EXystävistä) ystävien takia ,ujo kun olen ni ei helposti tuu mentyä kellekkää mitää puhuun aiva tuosta vaan mut avoin oon ja tuun helposti sit kummiski kaikkien kans toimeen ja jos mun ULKONÄKÖ ei tyydytä ni saa sen luvan kans tulla pistämään tyydyttävään kuntoonkunhan ei mitään farkkuja ruveta päälle pakottaan
Kirjoittanut: Devilkitty (Jäsen)
  • #185
  • Arvo: Asiantuntija
  • Lähetetty: 02.01.2008 21:46
Tulkaa joskus minullekkin juttelemaan
Kirjoittanut: Devilkitty (Jäsen)
  • #186
  • Arvo: Asiantuntija
  • • Muokkasi: Devilkitty
  • Lähetetty: 07.01.2008 10:19
Joo tuota tuo minun sähköposti osoite on myös msn osoite niin lisäilkää vain jos kiinnostaa

muoks. Hmph heti kauhea räyhääminen päälle kun yksi virhe sattui tulemaan.
Kirjoittanut: Heetteri (Ex-inkvisiittori & Miss Halloween 2008)
  • Lähetetty: 07.01.2008 11:05

Lainaus: Devilkitty


Joo tuota tuo minun sähköposti osoite on myös msn osoite niin lisäilkää vain jos kiinnostaa


Opetelkaa ihmiset käyttämään "muokkaa" -namikkaa, niin ei tule turhanpäiväisiä tuplapostauksia, eikä tarvitse minun nipottaa ja spämmätä.
Kirjoittanut: poison (Organisaattori)
  • #188
  • Arvo: Platinagootti+
  • Lähetetty: 07.01.2008 11:30

Lainaus: Heetteri

Opetelkaa ihmiset käyttämään "muokkaa" -namikkaa, niin ei tule turhanpäiväisiä tuplapostauksia, eikä tarvitse minun nipottaa ja spämmätä.

Aivan oikein, viestejään voi muokata !
Kirjoittanut: Kharon (Jäsen)
  • #189
  • Arvo: Edistynyt
  • Lähetetty: 07.01.2008 11:59
Täällä on yks gootti, eli viestiä saa laittaa tulemaan, jos joku haluaa meikäläisestä juttuseuraa. Kaikille koitan vastata mikäli sähläykseltäni ehdin xD.
Kirjoittanut: Kharon (Jäsen)
  • #190
  • Arvo: Edistynyt
  • Lähetetty: 07.01.2008 12:06
Oho, heitti sitten pariin kertaan sen xD

MODE : Poistin tuplapostauksen !
Vaihda maisemaa

Uutta! Nyt voit ahtaa Gootti.netin kännykkäänkin. Palvelun uusimmat uutiset ja suositun keskustelualueen tuoreimmat viestit löytyvät nyt myös kevytversiona mobiililaitteille suunnatussa Gootti.mobi-palvelussa.

  • Goottifoorumia selaa 12 vakoilijaa ja 0 jäsentä . Kävijäennätys tehtiin 04.01.2022 03:50, jolloin paikalla oli väkeä yhteensä 501 henkeä!