Julkaistiin 2.11.2018
Levy-yhtiö ScentAir Records julkaisi aikaisemmi nmarraskuussa Axel Samanon uuden syntikkapoppialbumin "Deus Ex Machina". Se sisältää kaksi CD-äänilevyä. Edellisen kerran tältä yhden muusikon yhtyeeltä ilmestyi musiikkia vuonna 2015. Silloin oli vuorossa "Thunderbolt"-albumi.
Levymerkin kirjoittaman esittelytekstin mukaan Axel Samano tekee erityisesti elektronista musiikkia, mutta hän on aikaisemmin tehnyt myös rokkia.
Jutun julkaisi Pete. Gootti.net-sivustolla on julkaistu tähän mennessä 5598 kirjoitusta. Valtaosa kirjoituksista käsittelee musiikkia ja elokuvia sekä erilaisia tapahtumia. Selaat juuri osion artikkeli ja kategorian julkaisuja. Tätä julkaisua päivitettiin viimeksi . Tämän uutisjutun kestolinkki on tässä. Haluatko auttaa artikkelin täydentämisessä, ehostamisessa, korjaamisessa? Jos haluat, ota toki yhteyttä. Jos haluat lukea Gootti.netin parhaimpia juttuja, tutustu tähän listaukseen.
.
Tämä julkaisu ei ole saanut kommentteja, vielä. Voit kommentoida julkaisua kirjoittamalla kommenttisi alapuolella näkyvään lomakkeeseen. Asiattomat kommentit sensuroidaan tai poistetaan jälkikäteen sivuston ylläpidon toimesta.